AS Marketingu i Biznesu


Dawid Bagiński


Połączenie osobowości kreatora i umysłu ścisłego. Zaangażowanie w realizację swoich pomysłów, do granic możliwości fizycznych. Nieugiętość w dążeniu do celu. Brak balansu między pracą, a innymi sferami. Pełna miłość do życia i 100% satysfakcja z każdego dnia!


AS Marketingu i Biznesu


Dawid Bagiński


Połączenie osobowości kreatora i umysłu ścisłego. Zaangażowanie w realizację swoich pomysłów, do granic możliwości fizycznych. Nieugiętość w dążeniu do celu. Brak balansu między pracą, a innymi sferami. Pełna miłość do życia i 100% satysfakcja z każdego dnia!

Kim jestem?

P rzez pierwsze 18 lat mojego życia mieszkałem w małej wiosce Grądy Woniecko, gdzie nie miałem fajnych perspektyw rozwoju. Gdy przeniosłem się na studia do Wrocławia zauważyłem w sobie sporo braków. Na początku mnie to przeraziło. Nie radziłem sobie w kwestii kontaktów międzyludzkich, byłem słaby w relacjach, o biznesie i zarabianiu nie wiedziałem nic, a moim ulubionym zajęciem było umartwianie się.

N ie miałem fajnego startu, mimo wszystko miałem świadomość jednego: "Mogę nauczyć się wszystkiego, co chcę". Tak zacząłem pracę nad sobą. Czułem, że mam wiele braków mimo wszystko wiedziałem, że "Zasługuję na więcej". Formalnie ukończyłem Politechnikę Wrocławską i mam tytuł magistra inżyniera telekomunikacji ruchowej. Tutaj muszę Ci się do czegoś przyznać. Mimo wszystko słaby ze mnie inżynier. Już na studiach moją pasją stał się biznes i życiowe spełnienie. W tym osiągnąłem mistrzostwo.

G dy zaczynałem w wieku 18 lat, dałem sobie rok na konkretne zmiany. A milionerem chciałem zostać przed 20stką. Dzisiaj uśmiecham się na myśl o tym, ponieważ jest we mnie dużo więcej pokory do życia i naturalnego rozwoju. Zrozumiałem, że życie to nie jest wyścig. Już się nie spieszę. Oczywiście przyszedł dzień, w którym spełniłem swoje cele. Jedna rzecz jaka się nie zmieniła, to przesadny optymizm.

P o drodze trafiłem na wiele życiowych wybojów. Miałem problemy z biznesem, pieniędzmi, relacjami, zadowoleniem z życia i zdrowiem. Brak zdrowia w pewnym momencie na rok wykluczył mnie z życia i przykuł mnie do łóżka. Wtedy też straciłem wiele, w tym 2 biznesy. Mógłbym Ci powiedzieć jak było ciężko, bo było. ALE prawda jest taka, że gdy traciłem wszystko na co pracowałem i moje życie się waliło, nauczyłem się najcenniejszych dla mnie lekcji życiowych i jestem teraz za nie wdzięczny. Dzięki tym doświadczeniom rozumiem ludzi, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc.

Don't Sell Your Dreams

M oże masz dzisiaj jakieś problemy, które wierzysz, że pomogę Ci rozwiązać. Masz rację. Musisz wiedzieć, że one nie czynią Cię ani lepszym, ani gorszym człowiekiem. Dlatego możesz z odwagą napisać do mnie i podjąć współpracę. Ktoś może być ode mnie lepszym prawnikiem, czy lekarzem. Wiedzę można zdobyć na wielu płaszczyznach. Mimo wszystko jesteśmy ludźmi. A to czyni nas równymi. Ja Cię nie będę oceniał. Po prostu Ci pomogę. Mój obecny sukces zawdzięczam swoim życiowym wybojom i niepoddawaniu się. Bo nawet jak szło źle, to było dobrze. Lekcje z których płynie nauka są zawsze dobre.

D zisiaj mogę uczyć Cię tego, co sam doświadczyłem i z czym poradziłem sobie w realnym świecie. To różni mnie od większości. Nie jestem teoretykiem, a praktykiem. Balans między pracą, a innymi sferami życia u mnie nie funkcjonuje. Jestem w pełni oddany swojej misji i życiu. Kocham je i nie zamieniłbym się z nikim.

M oim celem jest dotrzeć do 5 000 000 Polaków i dać im możliwość uzyskania wiedzy, która sprawdza się w życiu, a nie uczą jej w szkołach. Regularnie daję dużo darmowej wiedzy. Są też źródła płatne. Dużo na nich zarabiam. Czemu? Zarabiam po to, aby tworzyć lepsze rozwiązania, produkty i usługi. Aby dawać bezpłatną pomoc jeszcze większej ilości ludzi. Stworzenie bezpłatnych materiałów kosztuje i to sporo. Chcę też doskonalić siebie i potem móc pomagać ludziom takim jak Ty. Pracując ze mną pomagasz nie tylko sobie - pomagasz też innym.

J eżeli chcesz zobaczyć moje sukcesy, zerknij na zdjęcia poniżej. A następnie sam odpowiedz sobie na pytanie, kogo chciałbym mieć w swoim życiu jako wsparcie: Osobę, która bimba w życiu i jest teoretykiem, czy kogoś kto wkłada w ten biznes całe swoje życie i zasoby?

Oto dziedziny, w których pomogę Tobie odnieść sukces:

Wszystko czego uczę robię w praktyce:

Podejmij działanie!

Ucz się ode mnie