Robić Rzeczy Mądrze = Mieć Lepsze Życie

SmartLife Academy

Wykonując tylko jedno działanie dziennie przez najbliższe 16 tygodni, zrealizujesz swoje długo odwlekane plany i marzenia.
Osiągniesz maksymalne efekty w dowolnej dziedzinie życia.
Skorzystaj z najmocniejszego programu zmiany osobistej, jaki widział ten kraj. Podejmiesz wyzwanie?
  • Wybierasz dziedzinę życia w której chcesz dokonać głębokiej zmiany
  • Uczysz się 1 Nowej Strategii Dziennie i Zdobywasz Kluczowe Umiejętności
  • Po 16 tygodniach kompletnie zmieniasz swoje efekty i realizujesz wcześniejsze plany i marzenia
  • Idziesz z impetem do przodu po dalsze sukcesy i już się nie zatrzymujesz
  • Osiągasz radość, marzenia i szczęście

Podejmuję wyzwanie TERAZ

SmartLife Academy Jest Dla Ciebie gdy:

Chcesz wyrwać się z szarej rzeczywistości bez perspektyw

Jako dziecko mieszkałem w małej wiosce na Podlasiu, liczącej 800 mieszkańców, z czego 250 stanowili więźniowie w zakładzie karnym. Co trzeci mieszkaniec miał jakiegoś rodzaju wyrok, a sama wioska nie oferowała żadnych perspektyw. Dzisiaj mieszkam w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, we Wrocławiu. Jeżdżę po świecie i spełniam się zawodowo. Osiągnąłem wolność. Nauczę Cię, jak wyrwać się z szarej rzeczywistości bez perspektyw i zmienić swoje życie, nawet jeżeli brakuje Ci już chęci, motywacji i nadziei. Wiem jak to zrobić!

Chcesz dokonać pozytywnych zmian w życiu i iść do przodu

Jeżeli w życiu coś nie idzie po Twojej myśli i walczysz z uczuciem utknięcia, stagnacji lub braku motywacji, to Akademia Smart Life jest dla Ciebie. Pomogę Ci zmienić sposób myślenia i podejście do życia, abyś dokonał pozytywnych zmian i zostawił za sobą to, co Cię blokuje. Zobaczysz, jak poradzić sobie z lękiem i strachem przed zmianą! Każdego roku moje życie zmienia się dynamicznie, dlatego regularnie mierzę się z tą sytuacją i wygrywam! Stosując moje metody, Tobie też się uda!


Spłacić długi i dobrze zarabiać, aby nie martwić się więcej o kasę

Jeżeli chcesz zarabiać więcej niż przeciętny Kowalski, uniknąć spłacania przez całe życie kredytów i pracowania na czyjeś konto, świetnie trafiłeś! Gdy byłem na studiach, podjąłem decyzję, że przeciętna pensja w Polsce, to dla mnie za mało. Chciałem stać się niezależny finansowo i pozwolić sobie na wszystko, czego chcę. Na spełnianie swoich pasji, na podróże po świecie, na edukację i szczęśliwe życie. Dzisiaj to wszystko w moim życiu jest, każdego dnia. Nauczę Cię, jak możesz zarabiać godnie i pozwolić sobie na PRAWDZIWE ŻYCIE. Na zdjęciu poniżej widzisz stan mojego konta po JEDNORAZOWEJ akcji sprzedażowej. Podczas kampanii pierwszy raz w życiu wygenerowałem 6-cyfrową kwotę.

Chcesz umieć motywować się, pokonywać wyzwania i problemy?

Jeżeli brak motywacji, problemy i wyzwania regularnie blokują Cię przed spełnianiem swoich marzeń i masz już dość narzekania na to, jakie życie jest złe, to świetnie trafiłeś. Pomogę Ci osobiście zyskać motywację KAŻDEGO DNIA, aby potem naturalnie i prosto realizować kolejne wspaniałe wyzwania. Kiedyś w życiu walczyłem z brakiem motywacji i przejmowałem się problemami. Dzisiaj znam narzędzia i strategie, dzięki którym codziennie jestem zmotywowany do działania. Kocham to, co robię i z łatwością realizuję kolejne życiowe cele. To nic trudnego. Wystarczy poznać nowe, lepsze narzędzia i rozwiązania. Też tak możesz! Gwarantuję Ci to! Zaczniesz działać i osiągać efekty.


Chcesz założyć własny biznes i szukasz pomysłu na siebie

Jeżeli przeraża Cię myśl nudnego życia, nie wyobrażasz sobie siedzenia za biurkiem w stresie i frustracji, nie chcesz środowiska, gdzie szef i współpracownicy ciągle się czegoś czepiają, szukasz ścieżki samorealizacji, radości i dobrej zabawy, to świetnie trafiłeś! Pomogę Ci znaleźć pomysł na siebie, a następnie na Twój pierwszy biznes. Sam nigdy nie doświadczyłem pracy na etacie. Pracowałem na czarno w Polsce i za granicą, i szybko stwierdziłem, że to nie dla mnie. Nie wiem, jak to jest pracować w korpo, ale wiem, jak to jest pracować z radością, pozytywnym nastawieniem i w dobrym samopoczuciu. Po uruchomieniu 5 biznesów wiem, jak zbudować życie, oparte o pasję, wolność finansową i świetny pomysł na siebie. Bo tak po prostu żyję od zawsze. Na zdjęciu poniżej widzisz zrzut ekranu ze sklepu w jednym z moich przedsięwzięć.

Chcesz łatwo zrzucić zbędne kilogramy, które Cię frustrują

Frustruje Cię widok zbędnych kilogramów w lustrze? Odstający brzuch i zwisające boczki? Denerwują Cię wskazania wagi, która nie chce nawet drgnąć, pomimo Twoich największych wysiłków? Nie ma znaczenia, jak wiele dajesz od siebie, jeżeli stosujesz niewłaściwe metody! Pierwszy raz ze sportem zetknąłem się w wieku 4 lat, a siłownię odwiedzałem już w wieku 14 lat. Całe życie interesuję się tematami zdrowego stylu życia, witalności, fitnessu, odżywania, efektywnego wypoczynku oraz snu. W swoim życiu dwa razy chudłem po ponad 20 kg. Przez ten czas testowałem wiele metod i niektóre z nich odbijały się na moim zdrowiu. Po latach wypracowałem spokojny i zdrowy sposób na zmianę sylwetki oraz poczucia własnej wartości w kwestii wyglądu. Mogę Ci pomóc nie tylko schudnąć, ale także pokochać siebie i swoje ciało.

Co mówią inni?

Jakie Jeszcze Cele Osiągniesz Dzięki Akademii?

Chcesz jeździć po świecie, spełniać pasje i dobrze się bawić

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży, odkrywania nowych miejsc i jesteś ciekawy świata, to nauczę Cię, jak sprytnie planować podróże, oraz jak dzięki nim po prostu zarabiać na swoje życie, abyś mógł cieszyć się odkrywaniem nowych miejsc i spełniać marzenia regularnie. Nie raz na kilka lat, a tyle ile chcesz. Każdego roku coraz więcej czasu spędzam zwiedzając świat, a jak sam wiesz, taki styl życia kosztuje. Dlatego opracowałem strategie dzięki którym, łączę zwiedzanie pięknych miejsc z pracą i zarabianiem. Też tak chcesz? Weź udział w SmartLife Academy.

Chcesz nauczyć się języka obcego szybko i przyjemnie

Jeżeli nauka języków obcych to Twoja pasja lub po prostu brakuje Ci motywacji do nauki, a bardzo byś chciał, to świetnie trafiłeś. Nauczę Cię, jak zmienić nastawienie Twojego umysłu do nauki języków obcych. Jak wdrożyć plan w działanie i jak skutecznie zmotywować się do osiągania efektów. Zobaczysz też na przykładzie mojego życia nietypowe turbostrategie nauki, które z powodzeniem stosuję w swoim życiu. Dzięki nim mam najlepszych nauczycieli za śmiesznie małe pieniądze, fajne grono znajomych i motywację do nauki, a efekty szybsze, niż w najlepszych tradycyjnych szkołach.


Kupić to,
o czym od zawsze marzysz

Umiejętności jakie zdobędziesz w Smart Life Academy, pomogą Ci zrealizować marzenie o zakupie wymarzonego samochodu, mieszkania, telefonu, ubrań czy innych gadżetów. Sam uwielbiam kupować różne rzeczy i mam w domu sporo zabawek, które ułatwiają mi życie lub dostarczają rozrywki. Pewnego dnia jechałem z kolegą jego nowym sportowym mercedesem. Siedząc w nim czułem, że to naprawdę świetny samochód. Po krótkiej rozmowie, kolega widząc mój entuzjazm powiedział: "Chcesz poprowadzić?". Od tamtej pory zakochałem się w tym sportowym cacku i postanowiłem, że też takie zdobędę. Był tylko jeden problem, było cholernie drogie! Moi rodzice dużo tańszy samochód spłacali w kredycie przez 7 lat. Nie zrezygnowałem jednak ze spełnienia tego marzenia. Wykorzystałem w praktyce wszystko czego się nauczyłem, i wciągu 3 miesięcy samochód stał pod moim domem. Nie wydałem na niego wszystkich swoich oszczędności, ani nie brałem kredytu. Chcesz wiedzieć jak tego dokonałem i jak Ty możesz zrobić to samo?

Uwolnić się od nałogów, których masz dość

Ile razy rzucałeś palenie? Mówiłeś sobie „Od jutra nie piję”? Walczyłeś z pokusą zjedzenia czegoś słodkiego lub niezdrowego? Pewnie nie tylko wiele razy walczyłeś, zmagałeś się i męczyłeś, ale prawdopodobnie do dzisiaj kwestie pewnych nałogów nie dają Ci spokoju. Jeżeli ten punkt zwrócił Twoją szczególną uwagę, to jesteś na dobrej drodze do zmiany. Sam przez lata regularnie piłem, paliłem i jadłem wszystko, co niezdrowe. W pewnym momencie mocno odbiło się to na moim organizmie. Wtedy powiedziałem: „Dość! Czas to zmienić!” Pomogłem sobie, potem pomogłem swoim znajomym, a na koniec klientom. Nałóg, to nic innego, jak silny i niezwykle dobrze utrwalony wzorzec / nawyk. Walcząc z nim, nie uda Ci się go zmienić, ponieważ ochota na papierosa, alkohol lub coś słodkiego to SKUTEK tego negatywnego nawyku. Dzięki Smart Life Academy zmienisz przyczynę tych nałogów w najprostszy możliwy sposób. Dzięki temu całkowicie zmienisz swoje zachowanie, a ciągoty do tego, co szkodliwe, znikną z Twojego życia.


Znaleźć i zatrzymać osobę, którą pokochasz z wzajemnością

Czym jest życie bez osoby, którą kochamy i która kocha nas z wzajemnością? Znalezienie drugiej połówki, to nie lada wyzwanie. Prawda jest taka, że w dobie fejsa, smartphonów i snapczatowania naturalna komunikacja między kobietami i mężczyznami zanika. Ludzie stają się coraz bardziej nieśmiali i po prostu nie wiedzą jak tworzyć związki w realnym życiu. Na próżno szukać tej wiedzy w szkole, u znajomych koleżanek czy na portalach plotkarskich nastawionych na szukanie sensacji. Na szczęście wszystkiego nauczysz się ode mnie.

Zbudować świetne grono wspierających Cię przyjaciół

Któż chciałby samotnie spędzić całe życie? Nikt! Dlatego nawiązywanie kontaktów towarzyskich, rodzinnych i partnerskich, to jeden z kluczowych elementów szczęśliwego i spełnionego życia. Wszyscy wiemy, że gdy otoczysz się wspaniałymi ludźmi, wszystko idzie w życiu łatwiej. Zwykła przyjacielska życzliwość sprawia, że wiele rzeczy załatwiasz jednym telefonom lub prośbą. Ktoś zawsze jest przy Tobie w chwilach wspaniałych i przyjemnych, jak i w trudniejszych momentach Twojego życia.

Radosna Gwarancja Efektów!

To bardzo proste. Jeżeli w ciągu 6 tygodni zrealizujesz wszystkie zadania, a nie uzyskasz żadnych efektów napisz do mnie, a zwrócę Ci 100% wpłaconych pieniędzy. Korzystaj z tego programu, bez żadnego ryzyka. To żaden marketingowy trik. Wiem, że gdy osiągniesz efekty w wybranej przez siebie dziedzinie, to zmotywuje Cię do dalszej nauki. Wtedy zostaniesz tu i będziesz uczyć się ode mnie przez lata. Twoje efekty to również moje efekty. Dlatego chcę, abyś był maksymalnie zadowolony.


Podejmuję wyzwanie TERAZ

Poznaj Autora SmartLife Academy:

Dawid Bagiński

Po lewej stronie widzisz młodego chłopaka, do którego ludzie po chwili rozmowy mówią: To bardzo intrygujące. Jak w tak młodym wieku, osiągnąłeś takie sukcesy? - Zdradzę Ci swój sekret: Nie ma w tym żadnej tajemnicy po za jedną rzeczą. Każdego dnia realizowałem zadania, którymi tutaj dzielę się z Tobą. To one pozwoliły mi odkryć to, co we mnie najlepsze. Efekt mógł być tylko jeden.

Dlaczego miałbyś uczyć się ode mnie?

Z jednego prostego powodu. Wszystko czego Cię nauczę sam robię w życiu od lat. Każde zdjęcie, które widzisz na tej stronie, pokazują efekty jakich doświadczam stosując metody SmartLife Academy. Dlatego masz gwarancję, że to działa dla mnie i moich podopiecznych, którzy się tego nauczyli.

Nie Masz Czasu Na Zmianę Swojego Życia?

30 minut dziennie. Tyle MAKSYMALNIE czasu każdego dnia zajmie Ci wdrożenie tych idei i zmiana swojego życia na lepsze. Uprzedzam Cię, po 60 dniach nie będziesz chciał przestać! Szczęście i sukces jest zaraźliwy!


Podejmuję wyzwanie TERAZ

  • Postęp50%

Dowiedz się więcej o SmartLife Academy oraz jak uzyskać dostęp:

Wprowadź swój adres email i kliknij w przycisk poniżej...

  • Postęp50%

Dowiedz się więcej o SmartLife Academy oraz jak uzyskać dostęp:

Wprowadź swój adres email i kliknij w przycisk poniżej...

  • Postęp50%

Dowiedz się więcej o SmartLife Academy oraz jak uzyskać dostęp:

Wprowadź swój adres email i kliknij w przycisk poniżej...