Moja metoda budowania biznesów od pomysłu do 100000 zł miesięcznej sprzedaży

Jak swoją wiedzę zamienić na biznes online. Handluj produktami. Sprzedawaj usługi.

Metodę Niezależnego Przedsiębiorcy stosuję za KAŻDYM razem, gdy uruchamiam nowy biznes.
Dzisiaj możesz poznać moje metody i skopiować je do siebie.

Niezależny Przedsiębiorca:
 • Poznaj strategię, dzięki której od zera zbudowałem 4 biznesy. Każdy z nich rozwinąłem do minimum miliona / kilku milionów złotych przychodu. Stosuję ją także teraz!
 • Otrzymujesz proces budowania firmy krok po krok w aż 82 lekcjach wideo. Przejdź przez mój 7 etapowy proces.
 • Pokazuję jak być dobrym szefem / szefową. Jak zarządzać ludźmi i biznesem. Jak wprowadzać procesy i automatyzować działania w firmie. Jak unikać kosztownych błędów i znajdować okazje biznesowe.

Jak działa zdecydowana większość przedsiębiorców? Z jakimi problemami mierzą się każdego dnia?

Ile decyzji podejmujesz każdego dnia w swojej firmie? Zastanów się przez moment. Są to pewnie 2 decyzje ważne i 8 drobniejszych. A na podjęcie tych decyzji zazwyczaj poświęcasz chwilę.

Wygląda to tak: Przychodzi pracownik i mówi: “Jest problem”. Po wysłuchaniu go, myślisz 2-3 sekundy. Może 5 sekund. Po czym odpowiadasz: Zrób tak. Decyzja została podjęta na szybko.

Zastanów się zatem: Jaka jest szansa, że decyzja podjęta w tak krótkim czasie będzie dobra? Odpowiedź jest bardzo prosta: Jeżeli decyzja padła intuicyjnie, to szansa jest marna. Jeżeli decyzja została podjęta na bazie wiedzy i doświadczenia, to szansa jest ogromna.

A Ty jak podejmujesz decyzje w swojej własnej firmie? Na bazie intuicji czy wiedzy i doświadczenia?

Zobacz: 10 decyzji dziennie. To ponad 3600 decyzji rocznie, które wydajesz na bazie "intuicji" - Czytaj: braku wiedzy.

Czy 2800 błędnych decyzji może doprowadzić biznes do problemów? Twój biznes!

To jedna z głównych przyczyn, przez które biznes kiepsko idzie.

Ale można temu zaradzić. Właśnie po to przygotowałem kurs Niezależny Przedsiębiorca. By przekazać moją wiedzę i metody, dzięki którym buduję sprawnie działające biznesy.

Niezależny Przedsiębiorca - co to za program i jak pomaga?

Niezależny przedsiębiorca stanowi moją mapę drogową rozwoju firmy. To moje doświadczenia, z których skorzystać może każda osoba planująca założyć własną działalność gospodarczą. Oraz Ci, którzy już ją prowadzą. Jeżeli Twój wynik finansowy wynosi od 0 zł do 100 000 zł miesięcznego przychodu, ten program jest dla Ciebie.

Program szkoleniowy wskazuje kluczowe błędy popełniane przez przedsiębiorców na poszczególnych etapach rozwoju firmy, które należy wyeliminować, aby wzrost firmy na kolejny poziom był możliwy. Oraz pokazuje konkretne wytyczne, co należy zrobić, aby wznieść firmę na wyższy poziom.

W programie szkoleniowym pokazuję konkretne umiejętności i rekomendacje wiedzowe, które należy zdobyć na każdym etapie, aby jako przedsiębiorca pewnie rozwijać biznes.

Jeżeli poszukujesz drogi krok po kroku w prowadzeniu i rozwoju firmy, to ten kurs online jest dla Ciebie.

Program porusza aż 82 konkretne zagadnienia związane z rozwojem firmy. W tym znajdziesz rozwiązania problemów i wskazówki na usprawnienia.

parallax background

Oto niektóre, praktyczne problemy, jakie rozwiązuje ten kurs. Zobacz, które z nich występują u Ciebie:

 • 1

  Nie wiem, od czego zacząć i jak w ogóle ruszyć sprzedaż! 1 mln zł sprzedaży to jakiś kosmos!
 • 2

  Nie wierzę, że w ogóle może mi się udać, osiągnąć taką sprzedaż. Jak się za to zabrać? Jak postawić pierwsze kroki?
 • 3

  Nie mam znajomości wśród przedsiębiorców, którzy osiągają sukcesy, skąd mam zatem czerpać wiedzę? Dałbym wiele, aby uczyć się od takich ludzi.
 • 4

  Nie wiem, jakie działania mam podjąć, aby osiągnąć sukces. Chętnie poznałbym te elementy.
 • 5

  Każdego dnia pracuję dużo, ale ta praca nie przekłada się na rezultaty, których pragnę. Nie wiem co mam zmienić....
 • 6

  Robię w biznesie to, co umiem i nie wiem, dlaczego mi nie wychodzi? Co robię nieprawidłowo? Gdyby ktoś mi wskazał takie konkretne punkty, to chętnie je zmienię.
 • 7

  Wiem, że zarządzanie firmą jest ważne, ale jak to robić? Gdzie się tego nauczyć?
 • 8

  Nie rozumiem, co to jest strategia biznesu. Słyszałem o tym nie raz, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Mój biznes idzie intuicyjnie z dnia na dzień, przez to stoję w miejscu. Fajnie jeżeli ktoś przedstawi mi swój plan.
 • 9

  Mam pomysł na biznes, ale nie wiem, co muszę zrobić, żeby dobrze przygotować się do startu. Chciałbym się przygotować, ale nie wiem jak? Nie wiem, co jest ważne? Robię to pierwszy raz, to skąd mam wiedzieć?
 • 10

  Kiedy kierowałem się intuicją, to zrobiłem tyle błędów, że wyszła z tego katastrofa i same problemy. Zostałem z długami i zmarnowałem rok.
 • 11

  Nie wiem jak sprawdzić czy mój pomysł ma szansę się udać? Jak sprawdzić czy konkurencji idzie dobrze? Nie wiem jak zrobić tak zwany wywiad gospodarczy.
 • 12

  Nie wiem jak zacząć budować zespół. Nie wiem, od czego zacząć. Kogo zatrudnić? Kiedy? Na jakie stanowisko? Co zrobić, gdy osoba się nie spisze? Mam już z zatrudnianiem kiepskie doświadczenia, chciałbym, aby to się udało, bo mam dość pracy ponad swoje siły.
 • 13

  Nie mam za dużo pieniędzy na rozwój firmy. Zarabiam, ale za mało. Chcę rozwijać firmę i inwestować, ale nie mam pewności, że to się zwróci. Powstrzymuje mnie strach i przykre doświadczenia, gdy nie wyszło. Chcę wiedzieć, że inwestycja ma sens.
 • 14

  Wiem, że coś robię źle, ale co? Pytałem, szukałem, nikt mi nie podpowiedział.
 • 15

  Mam problemy każdego dnia, coś wyskakuje, gaszę pożary, ale to nie sprawia, że firma rośnie. Co mam zrobić, aby firma urosła i te problemy się skończyły? Męczy mnie, że one ciągle wracają.
 • 16

  Mam chęci, ale nie rozumiem jak mam się poruszać w tych realiach, biznesowych? Co robić, by się rozwinąć.
 • 17

  Jestem naturę perfekcjonisty, lubię mieć wszystko mocno dopracowane, ale przez to nie ruszyłem z pomysłem od miesięcy / lat.
 • 18

  Nie wiem kiedy jestem gotowy, by ruszyć i sprzedawać. Jak to sprawdzić?
 • 19

  Nie wiem jak wystartować pomysł na biznes. Niech ktoś pokaże mi, jak to się robi.
 • 20

  Mam swoje marzenia, życie prywatne i firmę. A jak to pogodzić? Mam konflikt na tym tle.
 • 21

  Jak mogę uwolnić swój czas?
 • 22

  Jak zbudować pierwsze stanowiska w firmie i zwiększyć szansę, że zatrudniona osoba się sprawdzi?
 • 23

  Nie wiem jak w ogóle ruszyć z tą całą sprzedażą i marketingiem. Jak pozyskać pierwsze sprzedaże. Wiem, że trzeba to robić, ale kompletnie nie wiem jak zacząć? Boje się, że jak zlecę to komuś, to straci moje pieniądze.
 • 24

  Mam za dużo pracy, chciałbym ją oddać innym, ale za każdym razem gdy to robię to jest fakap. Nie wiem jak skutecznie oddać moją pracę innym?
 • 25

  Jak zatrudnić pierwszą osobę do firmy, aby się sprawdziła?
 • 26

  Co mam zrobić, by codziennie ludzie do mnie nie przychodzili z pytaniami i problemami?
 • 27

  Firma nie funkcjonuje beze mnie i to jest duży problem. Chciałbym automatyzować firmę, tworzyć procesy jakości, ale to dla mnie czarna magia?
 • 28

  Nie wiem jak skalować sprzedaż. Jak zwiększać ilość klientów i mieć to pod kontrolą?
 • 29

  Jak zbudować solidny dział sprzedaży i marketingu w firmie?
 • 30

  Wszystko polega na mnie, jestem jedynym liderem w firmie. Chciałbym, aby ktoś mnie zastąpił. Chciałbym, aby inne osoby zostały liderami i ciągnęły firmę razem ze mną.
 • 31

  Osiągnąłem szklany sufit i za żadne skarby nie mogę zwiększyć sprzedaży, co robić?

Co dokładnie otrzymasz w programie:

1. Aż 82 świetnie przygotowane lekcje wideo:

W których otrzymasz pełny proces działania, prowadzenia firmy i jej rozwoju.

2. W Pakiecie 6 Sesje LIVE w formacie Q&A z Dawidem Bagińskim

Dla osób, które dołączą do programu, przygotowałem sesję Live, na której odpowiem na Twoje pytania i pomogę jeszcze lepiej rozwinąć biznes.

3. Odpowiedzi na pytania na platformie vod

Z tym kursem online, nie zostaniesz sam. Jeżeli w trakcie oglądania materiałów wideo, będziesz mieć pytania, możesz je zadać bezpośrednio na platformie vod. Bez ograniczeń czasowych i ilości pytań. Chcę nauczyć Cię raz i porządnie.

4. Dożywotni dostęp

Modne stało się udzielanie dostępu do kursów na 3,6, czy 12 miesięcy. Po czym kurs trzeba kupować na nowo. A przecież możesz być osobą zabieganą! Dlatego u mnie otrzymujesz dożywotni dostęp do programu i wsparcia z pkt 3. To oszczędność rocznie minimum 700 zł - 1000 zł.

5. Bezpłatne aktualizacje materiału

Jeżeli usprawnię te metody jeszcze bardziej, otrzymasz aktualizację materiału.

6. Gotowe procesy, schematy i rekmomendacje

Nie otrzymujesz suchej wiedzy, a PROCESY, które możesz wprowadzić u siebie. To właśnie dzięki procesom firma może stabilnie rosnąć. Dodatkowo w programie dostaniesz schematy e-maili, schematy treści, rekomendacje konkretnych programów i rozwiązań, z którym sami korzystamy.

7. Dostęp do naszej grupy SM

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej zamkniętej społeczności, gdzie wartość kontaktów jest nieoceniona.

8. Rozwiązania realnych problemów biznesowych

Rozwiązania zaprezentowane w tym kursie powstały w oparciu, o prawdziwe dylematy szefów i szefowych. Każda sytuacja i porada, którą nagrałem, miała miejsce w realnym życiu.

Jakie opinie otrzymują moje kursy?
 • Dużo konkretów na szkoleniach i wysoki poziom wiedzy. Dużo prościej było nam wszystko zorganizować i wdrożyć do firmy po szkoleniach u Dawida i uniknąć wielu błędów i straty pieniędzy. POLECAM !

 • Jestem pod wrażeniem. Brałem udział w darmowych webinarach i w końcu zdecydowałem się na kurs. Wartość, którą otrzymałem, bardzo mnie ucieszyła. Mogę zacząć wyciskać więcej z mojego Facebooka. Dzięki!

 • Mega wartościowe szkolenia - pełno konkretów i praktyki. Po dołączeniu do kursu jest się w stałym kontakcie z prowadzącymi i można w każdym momencie zadać im pytania. Odpowiedzi chłopaków są bardzo dokładne, szybkie i zawsze starają się na maxa pomóc swoim kursantom :) Polecam z całego serducha!

 • Profesjonalne szkolenia, obserwuję i jestem Klientem Dawida od ponad 2 lat. Polecam dla głodnych wiedzy i dla osób, które chcą osiągać wysokie wyniki sprzedażowe i nie tylko!

 • Świetny kurs i bardzo efektywne przekazanie wiedzy przez profesjonalistów w swej dziedzinie, jeszcze raz dzięki ;)

Spis treści:

1Moduł 1: Droga niezależnego przedsiębiorcy

Lekcja 1: Jak zbudować biznes od 0 zł do 1 mln zł przychodu

Lekcja 2: Czy możesz zbudować biznes, który zrobi 1 mln zł?

Lekcja 3: Ważne zasady rozwijania biznesu, o których wiedzą tylko przedsiębiorcy

Lekcja 4: Co Ci jest potrzebne, aby rozwinąć biznes do 1 mln przychodu?

2Moduł 2: Problemy i błędy przedsiębiorców

Lekcja 1: Zmień swoje działanie i stań się niezależnym przedsiębiorcą

Lekcja 2: Ja chcę tylko zarabiać i nie obchodzi mnie nic innego

Lekcja 3: Nikt nie rozumie mojego biznesu

Lekcja 4: Nie ma na rynku dobrych ludzi

Lekcja 5: Ludzie przychodzą, nie sprawdzają się i odchodzą

Lekcja 6: Ja się nie znam

Lekcja 7: Coś nie działa, ale co?

Lekcja 8: Działanie na huraaaa

Lekcja 9: Błędne przygotowanie finansowe

Lekcja 10: Analiza rynkowa - grrrr

Lekcja 11: Przekonywanie innych do swojego biznesu vs robienie swojego biznesu

Lekcja 12: Duża wtopa i co dalej

3Moduł 3: Zrób TO! Zanim wystartujesz biznes

Lekcja 1: Mapa Niezależnego Przedsiębiorcy prowadząca do 1 mln rocznie

Lekcja 2: Zanim wystartujesz biznes musisz to wiedzieć

Lekcja 3: Znajdź rynek i biznes, który daje zarobić

Lekcja 4: Analizuj rynek, aby wejść w taki, który daje zarobić

Lekcja 5: Przygotowanie uproszczonej strategii działania

Lekcja 6: Budowanie zespołu - pierwszy krok

Lekcja 7: Pieniądze na rozwój biznesu - najważniejsza lekcja

Lekcja 8: Niezbędne kompetencje, by rozwinąć biznes i osiągnąć sukces

Lekcja 9: Strategia, a życie - zweryfikuj to

Lekcja 10: Problemy do pokonania na tym etapie

Lekcja 11: Rekomendacja wiedzowa i zalecenia

Lekcja 12: Podsumowanie działu

4Moduł 4: Start biznesu (Przychód od 0 zł do 9 999 zł miesięcznie)

Lekcja 1: Zrozum swoją sytuację i realia

Lekcja 2: Zbuduj MVP

Lekcja 3: Jak poznać swój biznes (kluczowy element do zwycięstwa)

Lekcja 4: Życie, marzenia i zachcianki

Lekcja 5: Płacisz nie tylko pieniędzmi - Twój czas

Lekcja 6: Budowanie zespołu i zatrudnienie (kolejny krok)

Lekcja 7: Kadry

Lekcja 8: Budowanie stanowiska w firmie

Lekcja 9: Kluczowe pytania i kompetencje

Lekcja 10: Jaki zrobić marketing w firmie

Lekcja 11: Jak zrobić pierwsze sprzedaże

Lekcja 12: Jak przetrwać ten etap startu firmy i rozwinąć ją

Lekcja 13: Problemy do pokonania na tym etapie

Lekcja 14: Rekomendacje wiedzowe i zalecenia

5Moduł 5: Rozwój biznesu (Przychód od 10 001 zł do 20 000 zł miesięcznie)

Lekcja 1: Sytuacja biznesu i realia rozwoju

Lekcja 2: Delegowanie zadań - pierwszy kluczowy krok

Lekcja 3: Pierwsze zatrudnienia w firmie

Lekcja 4: Główna siła napędowa biznesu

Lekcja 5: Kluczowe pytania i kompetencje

Lekcja 6: Problemy biznesowe do pokonania na tym etapie

Lekcja 7: Rekomendacje wiedzowe i zalecenia

6Moduł 6: Wzrost biznesu (Przychód od 20 001 zł do 50 000 zł miesięcznie)

Lekcja 1: Sytuacja biznesu i realia rozwoju

Lekcja 2: Stworzenie lidera firmy

Lekcja 3: Realizacja zadań w firmie, trzymanie jakości i terminów

Lekcja 4: Rozwój i dopracowanie sprzedaży

Lekcja 5: Przygotowanie pierwszych procesów w firmie

Lekcja 6: Zacznij usamodzielniać firmę - 1 kluczowy dział

Lekcja 7: Rozwój drugiego kluczowego działu - sprzedaż

Lekcja 8: Rozwój zatrudnienia w firmie (kolejny krok zatrudniania)

Lekcja 9: Jak poprzez marketing zwiększyć sprzedaż

Lekcja 10: Co zrobić, gdy wybuchają pożary w firmie

Lekcja 11: Kluczowe pytania i kompetencje

Lekcja 12: Problemy biznesowe do pokonania na tym etapie

Lekcja 13: Rekomendacje wiedzowe i zalecenia

7Moduł 7: Skalowanie biznesu (Przychód od 50 000 zł do 100 000 zł miesięcznie)

Lekcja 1: Sytuacja biznesu i realia rozwoju

Lekcja 2: Kluczowe działania w skalowaniu firmy

Lekcja 3: Budowanie systemu sprzedaży

Lekcja 4: Skalowanie marketingu

Lekcja 5: Lider zespołu - kto ciągnie firmę do przodu?

Lekcja 6: Rozwój i realizacja strategii biznesowej

Lekcja 7: Szef firmy, na czym skupiać swój czas

Lekcja 8: Budowanie procesów w firmie (kolejny krok)

Lekcja 9: Kluczowe pytania i kompetencje

Lekcja 10: Problemy do pokonania na tym etapie

Lekcja 11: Rekomendacje wiedzowe i zalecenia

8Moduł 8: Czas podwyżki (Przychód powyżej 100 100 zł miesięcznie)

Lekcja 1: Sytuacja biznesu i zalecenia działań

Lekcja 2: Lider organizacji

Lekcja 3: Jak zrobić biznes odporny na zwolnienia?

Lekcja 4: Jak mądrze wydawać zarobione pieniądze?

Lekcja 5: Jak wdrażać kolejne produkty i pomysły biznesowe? Skalowanie firmy

Lekcja 6: Zjawisko szklanego sufitu i sposoby jego przebicia

Lekcja 7: Co zrobić, gdy firma za mało zarabia i jakie są przyczyny?

Lekcja 8: Rekomendacje wiedzowe i zalecenia

Jakie opinie otrzymują moje kursy?

 • Polecam wszystkim zainteresowanym, wszystko wytłumaczone od podstaw.

 • Przerobiłem sporo szkoleń w swoim życiu. Szkoda, że bardzo mała ich liczba dawała wartość większą niż złożona "obietnica" w ofercie kursu. Zdecydowanie polecam szkolenia Dawida.

 • Zdecydowanie polecam szkolenia Dawida i jego Zespołu. Teoria podparta wieloma praktycznymi przykładami, przedstawiona w sposób: "co -> jak -> dlaczego". I wspaniała atmosfera! :)

Przykładowe 2 lekcje z programu

Twój instruktor

 1. Prowadzę agencję social media - SocialElite.pl, w której prowadzimy ponad projekty sklepów internetowych. Pomagamy od pomysłu rozwijać takie firmy. Mamy w portfolio projekty, które osiągnęły wielomilionowe sukcesy.
 2. Wiedza jest oparta doświadczenia w sprzedaży na ponad 200 mln zł. Dlatego wiem, że te praktyki, których uczę - działają.
 3. Mam poukładaną firmę, sam decyduje o tym jak pracuję i kiedy nie pracuję. Firma jest ode mnie niezależna.
 4. Wielokrotnie przeszedłem tę drogę. Pomagam też przejść tę drogę innym.
 5. Nie tylko uczę jak założyć własny sklep internetowy. Mam własne sklepy Internetowe. Sprzedaję usługi, kursy online i handluję produktami.
  Wiem z doświadczenia jak produkować produkty, jak kupować je u innych, jak je promować i sprzedawać. Dzielę się z Tobą tym, co sam robię i wiem, że działa. Mam wyniki finansowe.
 6. Owszem są inne szkolenia w Polsce, ale nie znam osoby, która ma równie bogate doświadczenie jak Ja i która nagrała taki program.

Ile kosztuje Program Niezależny Przedsiębiorca?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w programie Niezależny Przedsiębiorca:

1

Kurs Niezależny Przedsiębiorca

W pełnym pakiecie ponad 82 lekcje oparte o bogate doświadczenie i praktykę. Są to dokładnie te same metody, z których korzystam na co dzień, by zarządzać firmą, rozwijać ją i generować przychód.

Wartość: 11 179 zł

2

Sesja Live z formule pytań i odpowiedzi

W Pakiecie 6 otrzymujesz specjalne spotkanie online poprowadzone na żywo. W trakcie tego spotkania odpowiadam na Twoje pytania i pomagam w realizacji programu szkoleniowego.

Wartość: 2000 zł

3

Nieograniczony dostęp online

Działamy do efektu i w Twoim tempie. Bez ograniczenia czasowego. Nie bawimy się w dostępy na 3, 6, 12 miesięcy, gdzie zmuszają Cię do ponownego zakupu.

Wartość: 1000 zł / rocznie

4

Odpowiedzi na pytania na platformie vod

Wolisz obejrzeć filmiki i mieć pytania, ale nie otrzymać wsparcia? Czy być w szkoleniu, w którym upewniam się, że rozumiesz. A gdy masz pytania, to uzyskasz na nie odpowiedź? Na naszej platformie możesz zadawać pytania, pod każdym nagraniem wideo. Bez ograniczeń.

Wartość: 1000 zł / rocznie

5

PROCESY i gotowe wzory

Otrzymujesz przede wszystkim procesy, które stosuję w swojej firmie. Wiele osób nie umie ich robić, dlatego w nagraniach opowiadam i pokazuję, jak to działa u mnie.

Wartość: 3000 zł

6

Faktura

Szkolenie możesz wrzucić w koszta. Pamiętaj kwota podana na stronie, jest ceną brutto. Same podatki stanowią 42% kwoty. Czy nie lepiej zainwestować ja w ten program? Czy może lepiej wpłacić je koniec miesiąca do urzędów?

7

Bezpłatne Aktualizacje

Świat biznesu zmienia się dynamicznie, dlatego jak tylko coś się zmieni, od razu nagrywamy aktualizacje. A Ty otrzymujesz je bezpłatnie.

Wartość: 1000 zł / rocznie

8

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Całe ryzyko biorę na siebie. Albo pokochasz ten program, albo napisz wiadomość i otrzymasz automatyczny zwrot 100% środków. Nie zadajemy pytań.

9

Dostęp do naszej grupy SM

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej zamkniętej społeczności, gdzie wartość kontaktów jest nieoceniona

Jakie opinie otrzymują moje kursy?
 • Świetny kurs i bardzo efektywne przekazanie wiedzy przez profesjonalistów w swej dziedzinie, jeszcze raz dzięki ;)

 • Polecam chłopaków, super szkolenie, pewnie się zdecyduję na większą współpracę.

 • Uczciwie zarobiony grosz - Dawid jest autentycznie wybitnym fachowcem, a szkolenia przez niego prowadzone są rewelacyjne - uporządkowana, unikalna wiedza podana w kompetentny sposób, bez oszczędzania sił i energii. Ma dobry , mocny team

 • Rewelacyjne szkolenia, wiedza poparta przykładami na żywo - to jest wartość nie do przecenienia. Prowadzący szkolenia wiedzą o czym mówią i raczej trudno ich zagiąć pytaniami. Dobry kontakt przed i PO płatności co nie zawsze jest standardem. Polecam zdecydowanie jako mentorów biznesu i kompetentnych nauczycieli.

 • Szkolenie prowadzone w bardzo przyjazny i przystępny sposób. Dużo konkretnej wiedzy. Polecam zarówno dla początkujących jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Każdy znajdzie tu coś co może zacząć stosować u siebie. Polecam z czystym sumieniem

 • Nigdzie nie znalazłem tak świetnie wyłożonej i wytłumaczonej wiedzy jak u Dawida. Super prowadzący którzy rozwieją wątpliwości oraz w fajny i prosty sposób przekażą wiedzę, która działa! Bardzo polecam

 • Bardzo dobre, wyczerpujące merytorycznie szkolenie! Tylko konkret, warto skorzystać z usług tej firmy :)

 • Szkolenie Dawida i Pawła dało mi wiele odpowiedzi na moje pytania. Do tej pory borykałem się z niewiedzą oraz działaniem po omacku. Teraz zacznę działać z większą pewnością że idę w dobrą stronę. To Szkolenie to po prostu samo mięso :)

 • Dużo praktycznej wiedzy, dzięki której można zaoszczędzić sporo budżetu reklamowego. Facebook daje bardzo dużo możliwości o czym, można się tu dużo dowiedzieć.

 • Mega dawka wiedzy. Jak studia wyższe w 4 dni ! Pełny profesjonalizm.

 • Trafiłem na warsztaty ze sporym bagażem własnej wiedzy i doświadczeń, niemniej szkolenie bardzo inspirujące. Pozwala tez uporządkować dotychczasową wiedzę i spojrzeć z dystansem na własne doświadczenia. Gdy z czasem sprecyzują się u mnie dodatkowe potrzeby na pewno zaufam wiedzy Dawida i zwrócę się do niego o pomoc. Polecam tym którzy wiedzą czego chcą a nie wiedzą jak to osiągnąć.

 

Dołącz do programu Niezależny Przedsiębiorca w cenie promocyjnej już od 1997 zł brutto!

© Copyright by Dawid Bagiński 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: DB Elite Team

Regulamin