Witam Cię w serwisie DawidBaginski.com - cieszę się, że jesteś!

Witam Cię w serwisie DawidBaginski.com

Witaj serdecznie w serwisie DawidBaginski.com,

Jesteś tutaj ponieważ poszukujesz czegoś więcej od życia i to zachęciło Cię do przeszukania internetu w celu znalezienia odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. A być może przywiodła Cię tutaj zwykłą ciekawość. Znajomy podrzucił Ci link do strony lub kliknąłeś jakąś internetową ciekawostkę i tak oto jesteś. Lub jesteś jedną z osób, które na ten moment są realistami i wciąż przekonujesz się czy jest to coś dla Ciebie.

Niezależnie od tego, co było Twoją motywacją jesteś na tej stronie i możesz podjąć decyzję co dalej? Czy wykorzystasz ten czas, aby maksymalnie poznać co mam do zaoferowania i jak mogę pomóc w podniesieniu jakości Twojego życia. Możesz też ten czas zmarnować lub w ogóle nie dać sobie szansy na to, aby poznać prawdziwe powody, dla których wciąż szukasz odpowiedzi w życiu.

W tym serwisie poruszymy 3 tematy:

 1. Smart Life – czyli jak podejmować mądre działania i decyzje, aby mieć w życiu po prostu łatwo.
 2. Smart Biznes – jak odnaleźć swoją pasję, stworzyć w okół niej biznes i zarabiać na tym co lubisz, jednocześnie dając ludziom świetną wartość i zmieniając ich życie na lepsze.
 3. Smart Marketing – muszę Ci się do czegoś przyznać, nigdy nie lubiłem sprzedawać. Za to bardzo lubię, gdy ludzie tłumnie przychodzą, aby ode mnie kupować. Podstawą jest danie ludziom świetnej jakości i rozwiązań, które zmienia ich życie na lepsze. Nauczę Cię jak skutecznie promować swoją markę i osobę, aby ludzie chcieli od Ciebie kupować. Marketing i sprzedaż w ciągu 20 lat staną się najbardziej pożądanymi umiejętnościami ponieważ możesz być najlepszym ekspertem na świecie, ale jeżeli nie umiesz pokazać światu co wartościowego robisz, wtedy nikt tego nie zobaczy, a Ty nie spełnisz swoich marzeń.

Dlaczego postanowiłem się za to wziąć?

Nie zdziwisz się pewnie, jak Ci powiem, że Polacy za dużo narzekają. No i widzisz! Nie zdziwiłeś się ?

Naszą domeną narodową jest mówienie „czego się nie da zrobić”, „jaki ten kraj jest zły”, „jak to ludzie uciekają z Polski, bo tutaj się żyć nie da” i tak dalej…

Uważam, że za dużo mówi się o rzeczach negatywnych, a za mało o pozytywnych. Polacy to naprawdę wspaniały naród, których obywatele robią wiele dobrego na świecie. Niestety do szerokiego grona odbiorców takie fakty już nie docierają. Przez to brakuje nam przykładu, wiary i motywacji.

Ludzie, którzy osiągają sukces w Polsce nie chcą dzielić się swoją wiedzą, bo zaraz są krytykowani przez ignorantów. Przez to powstaje przepaść między tymi, którzy osiągają gigantyczne sukcesy, a resztą ludzi. To niestety wpływa negatywnie na cały kraj.

Aby w Polsce żyło się wspaniale potrzebujemy gry zespołowej. Musimy jako naród działać wspólnie. Do tego brakuje nam wiedzy, umiejętności i doświadczeń.

Dlatego postanowiłem nie mówić o tym co jest źle, a zacząć pokazywać wszystko to, co JEST DOBRE. Abyś zobaczył, jak wiele możliwości stoi przed Tobą. A także jak wielu Polaków już osiąga sukcesy, nawet międzynarodowe. Niech to stanie się dla Ciebie dalsza motywacją do zmiany.

Tak! Będę publikował tutaj pozytywne i motywujące informacje, za które często płaciłem duże pieniądze. Włożę swój czas i energię w to, aby pokazać, że można inaczej. Abyś uwierzył, że można lepiej i prościej. A sukces i szczęście jest kwestią decyzji i działań, a nie polityki czy szerokości geograficznej.

Jeżeli będziesz osobą, która śledzi ten serwis regularnie przekonasz się, że osiąganie celów, motywacja, szczęście czy sukces zawodowy to nic trudnego.

Na wstępnie powiem też, że ten profil nie jest dla osób, które lubią narzekać, hejtować i wszystko krytykować. Jeżeli spotkam się z takim zachowaniem, to po prostu się pożegnam z takimi osobami.

Jak widzisz na moich zdjęciach jestem normalnym i miłym facetem. Nie mam zamiaru okazywać negatywności w stosunku do kogokolwiek. Nie rozumiem ludzi, dla których bycie negatywnymi to synonim zabawy. Wolę bawić się w pozytywny sposób. Jeżeli to, że jestem pozytywny, szczęśliwy i dużo się uśmiecham Ci przeszkadza, nie jesteśmy dobrymi kompanami.

Jeżeli też jesteś osobą, która chce od życia czegoś więcej, niż zło i negatywność to świetnie trafiłeś. Bycie pozytywnym jest tutaj wymagane!
Ludzie (szczególnie starsi) gdy rozmawiają ze mną przez kilka minut często mówią: „Muszę przyznać, że bardzo zaintrygowała mnie Twoja osoba. Kim Ty jesteś i ile Ty masz lat, że robisz tak poważne rzeczy?”.

jak radzić sobie z krytyką?

Kilka słów o mnie i moich kompetencjach:

 • Od ponad 10 lat zgłębiam wiedzę z zakresu psychologii sukcesu, przedsiębiorczości, motywacji i tworzenia wspaniałych relacji. Śledzę ludzi, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli niebywałe sukcesu. Multimilionerów, wybitnych ekspertów i ludzi będących w wieloletnich związkach. Genialnych sportowców czy ludzi z ponadprzeciętnymi zdolnościami do uczenia się np. języków obcych.
 • Większość czasu skupiałem się na działaniu w realnym życiu.
 • Od 25 roku życia nie myślę o pieniądzach, po prostu je mam. Doszedłem do nich swoją pracą, a dzięki temu dalej realizuję swoje pasje. Tobie też chcę pokazać, że nie trzeba harować do emerytury (jak mówią inni), aby potem na starość „cieszyć się życiem”. Osobiście wolę cieszyć się nim tu i teraz!
 • Zajmuję się budowaniem firm i ciekawych projektów, zarówno internetowych jak i stacjonarnych. To mnie kręci. Udane przedsiębiorstwo to takie, które działa etycznie i pomaga swoim klientom. O części z nich opowiem w przyszłości i pokażę Ci jak samemu to zrobić.
 • Przeszkoliłem w ciągu ostatnich 3 lat prawie 2 000 osób z zakresu nawiązywania relacji, pewności siebie i budowania biznesu. Współczynnik mojego sukcesu to ponad 95%.
 • Moje porady regularnie czytuje ponad 40 000 osób, a za pomocą działań marketingowych związanych z moimi różnymi działalnościami zetknęło się ponad 1 mln osób.
 • Pierwszy raz na scenie wystąpiłem w wieku 20 lat.
 • Każdego dnia wstaję z uśmiechem na ustach i motywacją do działania. Jest to mój personalny sukces, bo pamiętam czasy gdy tak nie było. Swojego czasu przeżyłem śmierć bliskiej osoby, oraz kilkanaście trudnych chorób, które ciągnęły się ze mną przez lata oraz wiele negatywnych sytuacji i myśli. Fakt, że sobie z tym poradziłem wynika ze zdobytych umiejętności i wiedzy praktycznej, którą zdobyłem i którą podzielę się z Tobą.
 • Uwielbiam się uczyć o czym świadczy ilość książek za moimi plecami na jednym ze zdjęć. Fakt, że przez te lata mogłem kupić kilka mieszkań zamiast inwestować w szkolenia, kursy i praktykę świadczy o tym, że nie zaliczam się do grona „normalnych” ludzi.
 • Moim największym celem jest obecnie wyeliminowanie spalin i dwutlenku węgla z atmosfery, aby stworzyć czyste i zdrowe środowisko do życia dla wszystkich. Pierwszy koki już zostały powzięte: ( http://greenangel.pl/ ) – lata pracy jeszcze przede mną.

Jesteś tu i co dalej?

Na początek powiem tylko – Miło, że dołączyłeś.

Będę z Tobą szczery, duża zmiana w życiu to nie jest jedna przeczytana książka, czy artykuł. To regularne działania w drodze do Twojego celu. Działania te mogą być przyjemne i pokażę Ci jak to zrobić! Jeżeli jednak czujesz, że zasługujesz na więcej od życia, to wracaj tu regularnie. Czytaj, komentuj i udostępniaj. Nie bądź bierny, to najgorsze co możesz zrobić.

Następnie zapisz się na mój newsletter, aby być na bieżąco z wszystkim nowościami. Możesz to zrobić po prawej stronie na górze strony. Wpisz tam swój adres email, na który chcesz otrzymywać ode mnie informacje.

Wejdź również na mój profil na facebook: https://www.facebook.com/DawidBaginskiGoBig

Koniecznie bierz udział we wszystkich darmowych szkoleniach online, które organizuje kilka razy w miesiącu. O nich będę informował emailowo oraz na facebook.

Na sam koniec zostaw swój komentarz lub pytanie poniżej, na które chciałbyś uzyskać więcej informacji. To od Ciebie zależy co będę publikował. A jeżeli chcesz, aby ktoś z Twoich bliskich dokonał znaczącej zmiany w swoim życiu, to poleć mu tą stronę.

2 Comments

 1. Artur Paczkowski pisze:

  Cześć Dawid. Jestem po obejrzeniu wszystkich TWOICH filmów na yt. przeczytałem i przesłuchałem około 70 książek z rozwoju osobistego ale Ty wszystkie te książki zebrałeś w paru bezcennych filmikach za co wielkie dzięki bo otwiera to oczy na świat! Teraz biorę się za czytanie wszystkich Twoich artykułów a potem od razu przechodze do kupionego już kursu Skuteczny System Automatycznej Sprzedaży w 5 dni (17) który wczoraj kupiłem:) Mam nadzieję a raczej jestem tego pewien że z Twoją pomocą uda mi się rozkręcić własny biznes który od paru miesięcy od otwarcia jakoś daje rade ale potrzebna jest fachowa pomoc aby ruszył na 110% POZDRAWIAM CIE MISTRZU;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *