Certyfikowane Szkolenie, które pokaże Ci

Jak skutecznie prowadzić swój fanpage


CEL: Bardziej jakościowe treści, większe zasięgi i zwiększanie ilości fanów

W trakcie szkolenia nauczymy Cię:

 1. Jak stworzyć konkretną STRATEGIĘ na rozwój firmy w Social Media (nawet dla początkujących).
 2. Poznasz sposoby na szybkie i jakościowe publikacje treści. Ważne dla tych, którzy nie wiedzą, co napisać lub tych, którzy mają trudność z tworzeniem treści.
 3. Zobaczysz, jak pozyskujemy dziesiątki tysięcy wartościowych fanów.
 4. Wyeliminujesz 8 najważniejszych błędów w prowadzeniu profili społecznościowych.

Szkolenie w liczbach

Formuła dopracowana przez 5 lat

Szkolenie zawiera tylko aktualną wiedzę

Przeszkolone ponad 5000 osób w Polsce

99% zadowolonych uczestników szkolenia

2 prowadzących, którym realnie zależy na Twoich efektach

Co to za program i jak może Ci pomóc?

Praktycznie każda firma sprzedająca w internecie ma swój profil na Faceboku. A jak ten profil jest zakładany? Intuicyjnie! Jak wymyślane są treści? Na czuja. A to na 99% oznacza, że po drodze popełniane są błędy, które potem wpływają na niskie zasięgi i brak efektów.

Facebook ma wiele drobnych ustawień, ale to nie oznacza, że należy klikać i ustawiać wszystko, co jest. Wręcz przeciwnie, należy wybrać tylko takie ustawienia, które będą wspierały rozwój Twojej firmy. Czy wiesz, jakie to są ustawienia? No właśnie! I dlatego powstało to szkolenie, aby pomóc Twojej firmie w solidnym starcie na Facebooku. Aby nie popełniać błędów, które skutkują obniżeniem reputacji profilu lub w pewnych przypadkach blokadą. Czy nie lepiej zacząć robić takie działania, które wspierają jego rozwój?

Profil społecznościowy firmy to świetne narzędzie do zarabiania pieniędzy i rozwoju firmy. Pod warunkiem, że ten profil jest prowadzony profesjonalnie. Nie wystarczy publikować intuicyjnych treści, wrzucać jakichś tam obrazków, czy oddać profil firmy w ręce początkującego pracownika lub własnego dziecka! Jak zatem prowadzić profesjonalny fanpage swojej firmy?

W odpowiedzi na ten problem przygotowałem 8-godzinne szkolenie: Jak skutecznie prowadzić swój fanpage!

Na szkoleniu zobaczysz jak założyć fanpage. Ustawić profil wraz z atrakcyjnym zdjęciem, logo, nazwą, opisami i technikaliami. Jak tworzyć strategię i szybko pisać treści, nawet jeżeli masz problem z ich wymyśleniem. Poznasz też nasze sposoby na pozyskiwanie fanów i analizę ich potrzeb, aby angażować społeczność i zdobywać zasięgi.

Dzięki temu Social Media przestaną być tajemnicą, a odpowiedź na pytanie: „Co zrobić, aby mieć większe zasięgi i więcej fanów?” - stanie się oczywista!

Oto kilka wartościowych umiejętności, które
możesz rozwinąć w trakcie szkolenia

Jak założyć fanpage i wybrać najlepsze ustawienia techniczne

Większość osób uważa, że zakładając fanpage należy klikać wszystko, co sugeruje platforma. A to nie prawda. Chodzi o to, aby wykorzystać tylko takie ustawienia, które będą wspierały reputację strony. A to oznacza, że część funkcji należy celowo pominąć.

Czy masz pewność, że Twoja strona jest ustawiona poprawnie?

Dlatego przygotowaliśmy specjalną część szkolenia, w której trener przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakładania i konfiguracji Fanpage.

Cel: ustawić wszystko raz, ale dobrze, by wspierać rozwój profilu oraz wzrost zasięgów i ilości fanów.

Oto niektóre elementy, które możesz usprawnić w tym module:

 • wymyślenie atrakcyjnej nazwy Twojej strony, która się wyróżni i ułatwi znalezienie Twojej firmy potencjalnemu klientowi,
 • przygotowanie atrakcyjnej oprawy graficznej, która zbuduje profesjonalny wizerunek Twojej strony,
 • przejście przez ustawienia techniczne strony, aby algorytmy wspierały powiększanie zasięgów,
 • uszeregowanie zakładek [ważne: dla różnych biznesów ta kolejność zazwyczaj jest inna].
 • Dzięki. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Mega praktyczne, fachowe i efektywne szkolenia. Konkret podawany z przystępnej i strawnej formie nawet dla laika.Dla mnie osobiście najważniejsze jest też to, że swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się ludzie z pasją. Dzięki Łukasz Bartos również za dodatkowy webinar.

 • Całość warsztatów przeprowadzona bardzo sprawnie i na temat. Pełen profesjonalizm osób prowadzących. “Jak zaistnieć w Social Media” - Polecam gorąco!

 • Świeżo po szkoleniu dot. tworzenia fanpage, które było świetne merytorycznie!!! Prowadzący mieli fantastyczne podejście do uczestników, dokładnie wszystko opisywali, podawali dużo przykładów i odniesień do biznesów uczestników szkolenia. Po szkoleniu zorganizowano webinar z wiedzą uzupelniajacą - prowadzony przez Łukasza Bartosa - profesjonalny, świetnie przygotowany materiał i wielkie zaangażowanie, by podzielić się wiedza i nauczyć wszystkich uczestników!

 • Jestem zachwycona czwartkowym szkoleniem we Wroclawiu. Chlopaki w prosty sposob przykazuja swoja ogromna wiedze. Widac zaangazowanie i chec pomocy , w kazdym najmniejszym problemie. Dzisejszy webinar z Lukaszem ,rowniez bardzo pomocny. A materialy bardzo przejrzyste i czytelne. Dzieki i do zobaczenia na kolejnych kursach.

Masz już fanpage i nie potrzebujesz zakładać go od nowa?

Świetnie. Ale czy masz pewność, że wszystkie ustawienia są wykonane poprawnie? Wielu uczestników sprawdza w tym module swoje ustawienia i znajdują różne błędy, które dzięki tej wiedzy eliminują.

Jak odkryć to, czego potrzebują odbiorcy, aby pisać atrakcyjne treści

Większość osób, kiedy planuje opublikować post na fanpage, siada przed komputerem i myśli: „Hmm, o czym, by tu dzisiaj napisać?”.

I wiele osób dochodzi do wniosku, że ma trudność z tworzeniem treści. Pozostali napiszą „coś tam” i czekają na efekty, których nie ma. Osoby takie nie zdają sobie sprawy z tego, że przez takie przypadkowe pomysły mają niskie zasięgi

Oba te podejścia to ogromny błąd i prosta droga do zniszczenia swojego fanpage!

Kluczowe dla osiągnięcia rezultatów, jest idealne poznanie Twojej grupy odbiorców… Jej preferencji, potrzeb, problemów, czy obiekcji.

Ok, ale czy wiesz, jak to zrobić?

Metod, z których my korzystamy w Social Elite, jest KILKANAŚCIE.

Dlaczego musisz je poznać?

Bo nigdy nie zrobisz wpisu, który okaże się hitem na Facebooku, jeśli nie rozumiesz osób, do których piszesz. I możesz powiedzieć, że Ty znasz swoich odbiorców, bo są nimi wszystkie kobiety. ALE to zdecydowanie za płytkie zrozumienie tematu.

Dlatego 99,9% osób, z którymi rozmawiamy na szkoleniu, dochodzi do wniosku, że jednak nie znała swoich odbiorców na tyle dobrze, by tworzyć skuteczne treści.

Dlatego szansa na duże zasięgi WZRASTA drastycznie, jeżeli wpisy trafiają w realne potrzeby osób, które je czytają. Nauczmy Cię, jak się to sprawdza.

I choć na początku brzmi to skomplikowanie, to od razu mówię - na pewno sobie poradzisz, bo to wcale nie jest trudne… po prostu trzeba poznać kilka metod, które pokazujemy na szkoleniu.

Poniżej przykład posta, pod którym osoby napisały 805 komentarzy i zostawiły 3 349 reakcji:

Taka ilość komentarzy wyraźnie pokazuje, że osoby, które śledzą tę stronę, uwielbiają treści, które się na niej pojawiają! , w są zainteresowane publikowanymi treściami.

Nie wymyślaj treści. Nie marnuj czasu na zastanawianie się, co by tu napisać. Twórz wpisy, bazując na tym co REALNIE podoba się Twoim odbiorcom. To dużo prostsze i skuteczniejsze. Tak robią najlepsi.

Po poznaniu naszych metod osoby na szkoleniach mówią, że nagle pisanie jest dla nich zrozumiałe i łatwe. I wcale nie potrzeba do tego weny czy drygu pisarskiego.

A co, jeżeli masz początkujący fanpage?

Popatrz poniżej. Ten fanpage rozwinęliśmy w 1 miesiąc do takich efektów, a to dopiero pierwszy miesiąc...

Wniosek jest następujący: Gdy prowadzisz swoje działania we właściwy sposób, widać to gołym okiem.

Co jeśli Twoje statystyki świecą się na czerwono?

To znaczy, że prawdopodobnie coś robisz NIE TAK.

Jak analizować i śledzić poczynania konkurencyjnych profili

Pewnie nie raz zastanawiasz się: „Co takiego robi konkurencja, że im wychodzi?

Dlatego trenerzy w trakcie szkolenia pokażą, jak podglądać i ich działania w Social Media.

WAŻNE: konkurencja w ogóle się o tym nie dowie.

Zobaczysz m.in. to, które posty konkurencji okazały się hitem. Dzięki temu będziesz miał dobry materiał do analizy.

Zobacz… skoro coś zadziałało u nich, to może warto skopiować to, co działa na swój profil?

BŁĄD: Większość osób nie planuje swoich działań w Social Media, czyli nie wstawia hipotez i ich nie weryfikuje. W konsekwencji nie wie, co DZIAŁA, a co NIE DZIAŁA.

Przygotowanie strategii publikacji

Jeżeli masz czasem tak, że chcąc stworzyć post… siadasz przed komputerem i łapiesz się za głowę, bo brakuje Ci pomysłów na publikacje, to moduł 3 o treściach jest zdecydowanie dla Ciebie.

Od razu muszę dopowiedzieć, że…

Poznasz kilkanaście naszych najskuteczniejszych szablonów publikacji i rozwiążesz problem braku pomysłów na pisanie.

Dodatkowo po tym module zrozumiesz:

 • po co tworzyć treści na fanpage i jak pomagają one zwiększać sprzedaż…
 • po co stosujemy konkretne szablony, a nie piszemy intuicyjnie byle czego…
 • jak świadomie prowadzimy proces od Fana do Klienta.

Większość osób publikuje posty spontanicznie i bez żadnej strategii. A potem ich profil się nie rozwija. Jeżeli chcesz robić to profesjonalnie, musisz nauczyć się, jak przygotować strategię.

Przykład posta z fanpage, którego w dniu publikacji posta śledziło 15 986 fanów.

Post zaś dotarł do 411 250 osób, czyli do ok. 27x więcej odbiorców, niż liczba fanów strony.

Jak pisać treści na wysokim poziomie, bez konieczności nauki copywritingu przez 3 lata?

Im dalej w las… a raczej w moduł nr 3, tym więcej detali i smaczków.

W tym module poznasz m.in.:

 • prosty schemat tworzenia posta (ok. 8 elementów do łączenia jak puzzle),
 • różne rodzaje headline’ów i zrozumiesz ich rolę w tym, jak duże zasięgi osiągały Twoje publikacje,
 • wiele szablonów grafik i triki, które możesz stosować, by przyciągały uwagę odbiorców.

Dodatkowo jeśli wdrożysz do praktyki nasze rozwiązania, to jest spora szansa, że uwolnisz dodatkowy czas, zdobędziesz większą rozpoznawalność na rynku i zyskasz większą pewność w działaniach.

Dlaczego pewność? Dlatego, że uświadomisz sobie, że pisanie postów, może stać się dla Ciebie tak proste, jak ułożenie puzzli składających się z 8 elementów dla 4-latka.

Dlaczego dodatkowy czas? Dlatego, że trenerzy pokażą Ci, jak tworzyć niektóre z typów postów nawet w 10 minut!

Dlaczego większą rozpoznawalność? Dlatego, że zrozumiesz, co jest niezbędne, by tworzyć wirusowe treści, które angażują i zdobywają przyjemne dla oczu zasięgi.

 • Szkolenie Social Elite – Jak zaistnieć w Social Media, było jednym z najlepszych szkoleń online w jakich brałam udział. Informacje były przedstawione w sposób przystępny, logiczny i poparty przykładami. Trening był intensywny pod względem ilości przekazanych informacji, ale przebiegał w bardzo miłej atmosferze, zachęcającej do interakcji i zadawania pytań. Żadne z moich pytań czy wątpliwości nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość dodatkowych materiałów które dostaliśmy po kursie z których możemy dożywotnio korzystać. Tłumaczą one krok po kroku zagadnienia omawiane podczas kursu i same w sobie, są skarbnicą wiedzy o tym jak zaistnieć na platformach społecznościowych takich jak Facebook. Polecam ten kurs nie tylko dla początkujących, ale również dla tych którzy chcą odświeżyć wiedzę w zakresie działań na Social Media.

 • Najlepiej spędzone 8 godzin (w ostatnią sobotę oraz ponad 2h dzisiaj) od dłuższego czasu! Ogrom wiedzy podany w przystępny sposób, duża dawka merytoryki, przykładów oraz praktyki. Dodatkowo dla mnie bardzo ważny czynnik ludzki - czyli sposób obcowania z odbiorcą nieoceniający, zapraszający, goszczący. Od takich ludzi, aż chce się czerpać wiedzę. Oczywiście do zobaczenia. Pozdrowienia i podziękowania dla Łukasza i Marcina.

My chcemy ułatwić Ci przeniesienie metod do praktyki

Chcemy, żeby ta wiedza była dla Ciebie w 100% zrozumiała i prosta do wdrożenia w Twoim biznesie.

Dlatego podczas szkolenia zobaczysz wiele przykładów z różnych branż, w których sami zastosowaliśmy omawiane szablony i techniki.

Najlepsze jest to, że po szkoleniu będziesz mógł do nich wrócić, by skopiować je do siebie i wykorzystać w swoich publikacjach.

Tak, możesz korzystać z naszych schematów, by tworzyć swoje publikacje! Właśnie o to chodzi. Co Ty na to? :)

Jak prowadzić profil, aby ilość fanów rosła

Porad na temat zwiększania ilości fanów na fanpage znajdziesz setki w internecie.

Tylko uważaj. Problem jest taki, że niektóre z nich mogą zniszczyć Twój fanpage.

Nie jeden raz, gdy robiliśmy audyty stron, okazywało się na przykład, że ucięte zasięgi postów, wynikały z popełnionych błędów już na samym początku działań na fanpage! Konsekwencje?

Musieliśmy tworzyć stronę od nowa.

Tak samo… mamy też klientów, którzy otwarcie przyznają, że kiedyś zlecili prace nad swoją stronę tzw. „specjaliście”, który miał pozyskać fanów.

Ten specjalista miał zrobić pracę dobrze, a po prostu zepsuł robotę. Po jego „usprawnianiach” zasięgi krytycznie spadły albo strona została zablokowana przez Facebooka!

Może miałeś podobną sytuację?

Zleciłeś prace osobie, która wzięła pieniądze, a dopiero potem okazało się, że uczyła się na Twoim fanpage… albo wykonała taką pracę, którą Ty sam mógłbyś wykonać lepiej i szybciej! Koniec końców miałeś wrażenie, że pieniądze nie zostały rozsądnie zainwestowane.

Wyobrażasz to sobie?

Ktoś myślał, że robi dobrze, a zaprzepaścił lata budowania strony naszego klienta...

Prawdopodobnie Ciebie to nie spotkało… ale piszę o tym, żebyś wiedział, że łatwo tu o błąd.

Wiem za to, że może zauważyłeś, że zasięgi kiedyś były większe i od jakiegoś czasu regularnie spadają? Możliwe, że obecnie Twoje posty docierają jedynie do garstki osób, które śledzą fanpage… Mam rację?

W takim razie, czemu fanpage nie pokazuje postów wszystkim?

Dowiesz się tego na szkoleniu. Przede wszystkim, zobaczysz, jak my pozyskujemy fanów… czyli co konkretnie z tym zrobić.

Masz mały Fanpage, bo dopiero wystartowałeś? Dowiesz się, jak go szybko rozwinąć.

Twoją stronę śledzi 10-50 tys. osób lub więcej? Trenerzy pokażą Ci sposoby, by zaangażować „uśpionych” fanów.

Możliwe, że obecnie mimo dużej liczby polubień, posty docierają do 5-15%. Dlatego jeżeli masz problem z niskimi zasięgami, to szkolenie jest dla Ciebie.

Poniżej możesz zobaczyć wzrost fanpage przy wykorzystaniu jednej z naszych metod dla nowopowstałej strony:

A poniżej przykład wzrostu fanpage, w którym z tych metod korzystaliśmy dłuższy czas (ok. 2 lata) i zwiększyliśmy społeczność od około 8 do 106 tys. osób:

 • Jestem mile zaskoczony szkoleniem w Social Elite. Ilość wiedzy, jaką przekazali mi eksperci w ciągu jednego dnia, jest ogromna. Zajęcia ze strategii marketingowej na Facebooku były prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Po zajęciach dostałem na maila wszystkie slajdy oraz materiały naukowe. Polecam

5 etapowy proces budowania marki w Social Media

Tak, jak pisałem wcześniej… nie sztuką jest pisać dla samego pisania. Przede wszystkim trzeba wiedzieć:

 • CO,
 • JAK,
 • PO CO,
 • I KIEDY pisać.

Czytaj dalej, bo być może sam znasz również tę sytuację…

Może zauważyłeś, że Twoje posty sprzedażowe osiągają najgorsze wyniki pod kątem reakcji i zasięgów. Tak?

Jedną z przyczyn może być to, że:

Prawdopodobnie za szybko przeszedłeś do przekierowywania odbiorców w proces sprzedaży.

Mówiąc kolokwialnie: „spaliłeś relację”, zanim jeszcze zacząłeś ją budować.

Czy wiesz, że zanim przejdziesz do tego etapu, musisz jeszcze przeprowadzić odbiorcę przez 4 wcześniejsze?

Nie bierz tego do siebie! Ale działania w Social Media niektórych początkujących (niekoniecznie Twoje) są często podobne do działań osoby, która zaczepia Cię na środku ulicy i z ukrytej w skórzanej kurtki wyciąga perfumy na sprzedaż.

Co zrobisz? Kupisz? Zaufasz?

Większość osób odejdzie zażenowana tą całą sytuacją.

Dlatego właśnie na fanpage są pewne konkretne działania, które należy zrealizować, zanim pokaże się swoją ofertę.

Mówi o tym właśnie 5-etapowa strategia budowania marki w Social Media, którą poznasz na szkoleniu.

Co dokładnie otrzymujesz w programie:

1

Aż 8-godzinne szkolenie na żywo:

Szkolenie, podczas którego otrzymasz pełny proces działania. W końcu połączysz kropki i zrozumiesz, na czym polega skuteczne prowadzenie profili w social media. Wszystko dlatego, że:

 • przejdziemy przez 4 obfitujące w wiedzę moduły tematyczne,
 • poznasz ponad 8 kardynalnych błędów prowadzenia profili społecznościowych, które popełnia 90% osób,
 • przejdziemy przez proces zakładania i ustawiania fanpage. Zobaczysz, jakie drobne ustawienia pomagają rozwijać profil, a które go psują. Zweryfikujesz, czy Twój profil jest dobrze założony i ustawiony.
 • następnie nauczymy Cię, jak tworzymy treści i przygotowujemy strategię,
 • a na końcu zobaczysz, jak pozyskujemy wartościowych fanów.
 • Wartość: 1000 zł netto

2

Sesja w formie Q&A

W trakcie całego dnia mamy aż 4 moduły tematyczne. A dodatkowo na końcu szkolenia realizujemy dodatkową sesję pytań i odpowiedzi. Po to, aby każda osoba miała pewność, że zrozumie omawiany materiał.

Wartość: 500 zł netto

 • Jestem mile zaskoczony szkoleniem w Social Elite. Ilość wiedzy, jaką przekazali mi eksperci w ciągu jednego dnia, jest ogromna. Zajęcia ze strategii marketingowej na Facebooku były prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Po zajęciach dostałem na maila wszystkie slajdy oraz materiały naukowe. Polecam

3

Spotkanie rozszerzające wiedzę

Po szkoleniu przygotujemy specjalną sesję treningową, która ma za zadanie utrwalić i rozszerzyć wiedzę ze szkolenia. Ma również pomóc stosowanie zaawansowanych metod.

Dowiesz się np:

 • ile postów sprzedażowych warto publikować?
 • co zrobić, aby posty sprzedażowe nie były odbierane przez fanów jako nachalne?
 • rozłożymy też na elementy pierwsze różne komunikaty marketingowe. Dzięki temu zobaczysz, jak pisać w sposób bardziej perswazyjny i przekonujący,
 • zobaczysz też, jak stworzyć tak zwany dokument komunikacji marki.

Wartość: 500 zł netto

4

Prezentacje i dodatkowe materiały po szkoleniu

Po zakończeniu szkolenia wyślemy do Ciebie prezentacje i dodatkowe materiały, które ułatwią Ci wdrożenie całej wiedzy do praktyki. Bo przecież w końcu chodzi o praktykę!

WAŻNE: Materiały zostały tak przygotowane, aby pomóc z praktycznymi działaniami oraz pozwolić Ci lepiej utrwalić prezentowaną wiedzę. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy bardzo mocno chwalą te materiały.

Wartość: 400 zł netto

5

Aktualna wiedza

Social Media stale się zmieniają i widzimy, jak dynamicznie wszystko idzie do przodu. Dlatego miej świadomość, że program szkolenia jest stale aktualizowany. Wszystko po to, aby wszyscy nasi uczestnicy mogli otrzymać najnowszą wiedzę i nowinki.

Czy wiesz na przykład, że ilość zdjęć dodanych do posta może mieć spore znaczenie dla jego zasięgu? Takich „smaczków” jest mnóstwo!

Wartość: 500 zł netto

6

Gotowe procesy, schematy

Nie otrzymujesz suchej wiedzy, a PROCESY, które możesz wprowadzić u siebie. Między innymi:

 • schematy pisania treści i gotowe przykłady,
 • rekomendację narzędzi, z których sami korzystamy,
 • oraz wzory do skopiowania.

To właśnie dzięki procesom firma może stabilnie rosnąć. Dzięki zaś narzędziom pisanie i prowadzenie profili staje się przystępne nawet dla początkujących.

Wartość: 700 zł netto

7

Dostęp do naszej grupy SM

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej społeczności, gdzie wartość kontaktów jest nieoceniona.

8

Faktura

Szkolenie możesz wrzucić w koszta. Pamiętaj kwota podana na stronie, jest ceną brutto. Same podatki stanowią 42% kwoty. Czy nie lepiej zainwestować je w ten program? Czy może lepiej wpłacić je na koniec miesiąca do urzędów?

9

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każda osoba po szkoleniu otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Bardzo ważne jest też to, że dołączasz do rodziny Social Elite

Jest szansa, że na naszym szkoleniu: poznasz ciekawych ludzi, wymienisz się wartościowymi kontaktami... a może nawet znajdziesz dostawcę lub osobę, która pomoże Ci w biznesie!

A co, jeśli szukasz profesjonalistów do współpracy?

Z wieloma osobami, z którymi spotkaliśmy się właśnie na szkoleniu fanpage, dziś współpracujemy, pomagając im budować silny brand w internecie!

Jeżeli zatem szukasz takich osób… to kto wie? Być może też zechcesz kontynuować tę znajomość :).

Oto niektóre, praktyczne problemy, jakie rozwiązuje ten kurs. Zobacz, które z nich występują u Ciebie:

1

Nie wiesz, jak stworzyć strategię, tak byś czuł, że to, co robisz, ma „ręce i nogi”, a Twoje działania na fanpage realne wspierają Twoje konkretne cele biznesowe. Każdego dnia wymyślasz nowe pomysły, z których nic nie wychodzi? Poszukujesz poukładanego sposobu działania!

2

Chcesz zwiększyć liczbę fanów, które śledzą Twoją markę, ale nie masz bladego pojęcia, jak to zrobić. Nie chcesz popełnić żadnego błędu, który będzie miał negatywne konsekwencje dla Twojego konta. Chcesz poznać metodę na pozyskiwanie jakościowych fanów.

3

Możliwe, że na stronach konkurencji widzisz, że fani angażują się chętnie pod postami. U Ciebie jednak jest inaczej. Fani dawno przestali lajkować i pisać komentarze. I nie reagują na treści, które tworzysz. Nie wiesz jak ponownie rozkręcić swoje działania.

4

Nie wiesz, ile postów w tygodniu publikować, i w jakich godzinach. Szukasz konkretnych sposobów na zwiększenie zasięgów Twoich postów… bo te regularnie spadają albo nigdy nie były wysokie.

5

Nie chcesz samodzielnie prowadzić fanpage, ale osoby, które probowały Cię zastąpić, po prostu sobie nie radziły ... Co zrobić, aby to się w końcu udało?

6

Chcesz szybko i skutecznie tworzyć atrakcyjne grafiki na fanpage, aby one przyciągały odbiorców. Tylko nie masz talentu graficznego i nie wiesz, jakich narzędzi użyć? Poszukujesz szybkich i jakościowych rozwiązań dla normalnych ludzi.

7

Pisanie treści i prowadzenie profilu zajmuje zbyt dużą ilość czasu, a efekty są niezadowalające.

8

Nie wiesz, jak stworzyć post wirusowy, który da Ci popularność. A powiedzmy wprost… to miłe uczucie, gdy Twoje posty podobają się tysiącom, czy setkom tysięcy osób. Może zatem chciałbyś zobaczyć, co robimy my, by posty zdobywały spektakularne efekty?

9

Zasięgi z miesiąca na miesiąc stają się coraz mniejsze, a Ty nie wiesz jak to ponownie rozkręcić.

10

Twój fanpage śledzi 50-200 tys. osób lub więcej, ale zaledwie 10% lub mniej to osoby, do których realnie docierają posty. Statystyki „świecą się” na czerwono i nie wiesz, co z tym zrobić.

11

Chcesz, zweryfikować co robiłeś źle, żeby przestać to robić… i usprawnić swoje działania.

12

Masz wiedzę i umiejętności..., ale wiesz, że nie zaszkodzi poznać nową perspektywę.

13

Jesteś osobą początkującą, która rozumie, jak ważne dla biznesu są Social Media. Oczekujesz, że ktoś pokaże Ci dużo praktycznych przykładów i przedstawi Ci wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.

Program szkolenia: Jak skutecznie prowadzić swój fanpage

 
10:00 - 11:15 Moduł 1: Co jest potrzebne do sukcesu na fanpage - praktyczne kroki
11:15 - 11:25 PRZERWA
11:25 - 13:25 Moduł 2: Jak prawidłowo założyć i prowadzić fanpage
13:25 - 13:55 PRZERWA OBIADOWA
13:55 - 15:25 Moduł 3: Jak tworzyć angażujące i sprzedające treści na fanpage
15:25 - 15:35 PRZERWA
15:35 - 16:50 Moduł 4: Jak prawidłowo pozyskiwać fanów
16:50 - 17:00 PRZERWA
17:00 - 17:30 Moduł 5: Poznaj dalsze możliwości rozwoju swojego biznesu
17:30 - 18:00 SEKCJA Q&A

Co sprawia, że to szkolenie jest wyjątkowe?

 • Przyjazna, życzliwa, pozytywna atmosfera.
 • Ogromna ilością wiedzy, którą możesz przełożyć na praktykę.
 • Informacje przekazane prostym, zrozumiałym dla każdego językiem.
 • Duża ilość dodatkowych materiałów.
 • Nasza ekipa cały czas służy pomocą (nawet w trakcie przerw).

Po szkoleniu w dalszym ciągu możesz uzyskać odpowiedzi na pytania - na naszej grupie na Facebooku i na spotkaniu rozszerzającym wiedzę.

 • Szkolenie Social Elite – Jak zaistnieć w Social Media, było bardzo dobrym ze wszystkich szkoleń online w jakich miałem okazję brać udział. Prowadzący bardzo dobrze merytorycznie przygotowani. Polecam każdemu, bo tej wiedzy nie nabędziecie nigdzie indziej.

Opinie

 • Witam, brałam udział w szkoleniu Dawida "Jak zaistnieć w Social Media". Świetne szkolenie, masa wiedzy poda w przystępny sposób i poparta wieloma przykładamy. Ale to jeszcze nic jestem pod wrażeniem podejścia firmy do klienta i naprawdę dobrej intencji przekazania wiedzy. To było pierwsze szkolenie u Dawida ale na pewno nie ostatnie. Polecam.

 • Jestem mile zaskoczony szkoleniem w Social Elite. Ilość wiedzy jaką przekazali mi experci w ciągu jednego dnia jest ogromna. Zajęcia ze strategii marketingowej na facebooku byly prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Po zajęciach dostalem na maila wszystkie slajdy oraz materiały naukowe. Polecam

 • Szkolenie Social Elite – Jak zaistnieć w Social Media, było jednym z najlepszych szkoleń online w jakich brałam udział. Informacje były przedstawione w sposób przystępny, logiczny i poparty przykładami. Trening był intensywny pod względem ilości przekazanych informacji, ale przebiegał w bardzo miłej atmosferze, zachęcającej do interakcji i zadawania pytań. Żadne z moich pytań czy wątpliwości nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość dodatkowych materiałów które dostaliśmy po kursie z których możemy dożywotnio korzystać. Tłumaczą one krok po kroku zagadnienia omawiane podczas kursu i same w sobie, są skarbnicą wiedzy o tym jak zaistnieć na platformach społecznościowych takich jak Facebook. Polecam ten kurs nie tylko dla początkujących, ale również dla tych którzy chcą odświeżyć wiedzę w zakresie działań na Social Media.

 • Trafiłem na warsztaty ze sporym bagażem własnej wiedzy i doświadczeń, niemniej szkolenie bardzo inspirujące. Pozwala tez uporządkować dotychczasową wiedzę i spojrzeć z dystansem na własne doświadczenia. Gdy z czasem sprecyzują się u mnie dodatkowe potrzeby na pewno zaufam wiedzy Dawida i zwrócę się do niego o pomoc. Polecam tym którzy wiedzą czego chcą a nie wiedzą jak to osiągnąć.

 • Szkolenie Social Elite – Jak zaistnieć w Social Media, było bardzo dobrym ze wszystkich szkoleń online w jakich miałem okazję brać udział. Prowadzący bardzo dobrze merytorycznie przygotowani. Polecam każdemu, bo tej wiedzy nie nabędziecie nigdzie indziej.

 • Hej, w końcu mam czas więc i ja dodam opinię ;) Mimo, że co nie co już wiem o budowaniu treści na Facebook, ponieważ pracuję w zawodzie, to mimo wszystko cieszę się, że wzięłam udział w warsztacie z Facebooka. Bardzo duży plus za przesłanie dużej ilości dodatkowych materiałów pomocniczych po warsztacie, które z pewnością pomogą przy pracy na fangpagu. Dzięki Łukasz za pozytywne nastawienie i dużą empatię, Dawid, dzięki za telefon - miło było pogadać osobiście ;) Minus? Szkoda, że nie było szansy na wypowiadanie się, przez co parę kwestii nie udało się wyjaśnić :/ . Dużo sukcesów i powrotu do normalności, Trzymajcie się ;) !

WYBIERZ SWÓJ BILET I ZACZNIJ ROZWIJAĆ STRONĘ SWOJEJ MARKI

Do każdego pakietu otrzymasz również dodatkowe prezenty:

6 prezentacji i gotowe przykłady postów do inspiracji

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas prezentacje ze szkolenia oraz specjalnie przygotowane materiały z gotowymi przykładami i inspiracjami.

Wartość: 299 zł

Dawid Bagiński potwierdzi Twoje umiejętności na LinkedIn

Po ukończeniu szkolenia podeślij do nas swój profil na LinkedIn, a Dawid potwierdzi Twoje umiejętności.

Wartość: 100 000 000 zł!

Gwarancja utrwalenia materiału

Dzięki temu, że możesz w ciągu 12 miesięcy od ukończenia szkolenia przyjść na jego powtórkę po cenie logistycznej 100 zł brutto.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - dołączysz do naszej społeczności!

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej zamkniętej społeczności.

Wartość: 599 zł

100% zaangażowania prowadzących szkolenie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w trakcie całego szkolenia i zawsze odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy Ci pomocy. Zależy nam na tym, aby nauczyć Cię jak najwięcej i abyś dobrze się bawił.

Wartość: Bezcenne!

Certyfikat ukończenia kursu

Program Jak skutecznie prowadzić Fanpage jest certyfikowany. Po jego ukończeniu możesz otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Owszem, są inne kursy z prowadzenia profili społecznościowych, ale ten jest wyjątkowy

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego jak duży potencjał drzemie w prowadzeniu profili na Facebooku. Dlatego poszukujesz wiedzy z tego zakresu. Wiesz też, że są różne kursy na ten temat. Więc co odróżnia mój program?

1. Wyniki

Ilość wpisów, które powstały z rąk copywriterów w mojej agencji, z pewnością wynosi więcej, niż 35 000…

Mówię, poważnie. Taką praktykę zdobyliśmy w ciągu ostatnich 2-3 lat jako zespół copywritingu z SocialElite.pl.

Co jednak ważniejsze… od ilości najbardziej istotna w mojej agencji jest JAKOŚĆ publikacji! A kiedy jest jakość?

Kiedyś świadomie testujesz rozwiązania… wyciągasz wnioski… i tak w kółko… przez lata.

Oczywiście… Biorąc udział w szkoleniu, nie nauczysz się od razu wszystkiego, ale poznasz konkretne podstawy, które mogą oszczędzić Ci naprawdę sporo czasu na błędy, których nie popełnisz.

Ponadto ze szkolenia skorzystało już ponad 5000 osób i 99% opinii jest pozytywnych.

To jest najbardziej wiarygodne!

2. Doświadczenie praktyczne

Co jeszcze może być dla Ciebie gwarancją?

Przede wszystkim… nasze doświadczenie.

Jesteśmy praktykami, co oznacza, że sami na co dzień stosujemy to, czego uczymy naszych kursantów.

Przy czym to nie jest praktyka z 1-2 branż. Mamy doświadczenie w ponad 100 różnych tematach.

Finanse… Fitness… Zdrowie… Nieruchomości… Beauty… Odzież… Gastronomia… Kosmetyki… Architektura wnętrz… Produkty budowlane… i wiele, wiele więcej tych bardzo specjalistycznych.

Zresztą tylko na tej stronie zaprezentowałem Ci kilka przykładowych postów… a mamy ich mnóstwo.

Piszę o tym, bo jeżeli rozważasz udział w szkoleniu, to ta informacja może dać Ci swego rodzaju bezpieczeństwo.

Wiesz, że uczysz się od praktyków… tego, co sprawdzone.

 • Jestem zachwycona współpracą a zarazem nie jestem żądną znajomą i nie mam osobistych relacji z agencją Dawid Bagiński. Znalazłam ofertę firmy w gąszczu innych ofert i jestem z siebie bardzo dumna, że wyłowiłam akurat ich. Agencja Dawid Bagiński to po prostu doskonale ulokowany budżet na promocję, która sprzedaje i zwielokrotnia zyski. Nie jest to fajne, ale mam doświadczenie w pracy z agencjami i tylko oni potrafili tak sumiennie się nami zająć i osiągnęli dla nas zysk. Dziękuję również Monice - naszej bezpośredniej konsultantce. Super współpraca, elastyczność, pomysłowość, uczciwość i przede wszystkim efekty, efekty, efekty! Cieszę się, ze do Was trafiliśmy i działamy już kolejny sezon.

CZY TWOJA BRANŻA MA ZNACZENIE?

MIT 1: Wiele osób powie Ci, że w branży budowlanej, czy medycznej trudno jest zrobić post, który wywoła duże zaangażowanie w Social Media.

Powiedzą: „To niemożliwe, bo branża jest techniczna”.

Owszem, są takie projekty, gdzie odbiorcy (potencjalni klienci) nie mają tendencji, by chętnie reagować, ale w 95% sytuacjach ta reguła jest powtarzana jako wymówka przez osoby, które nie potrafią wywołać zaangażowania.

Zobacz. Obok zamieszczam przykład posta z branży medycznej na fanpage, który bez żadnej dodatkowej promocji dotarł do 23 719 osób, mimo że w dniu publikacji posta fanpage śledziło tylko 5714 osób. Co oznacza, że wpis zobaczyło 4 razy więcej osób niż obserwatorów na Fanpage.

Jak to możliwe?

Post został oceniony przez algorytmy Facebooka na tyle pozytywnie, że NIE TYLKO dotarł do wszystkich fanów strony, ale też do DODATKOWYCH 10 498 osób [bez złotówki wydanej na reklamę].

Czy możesz dojść do podobnych wniosków i rozwiązań sam?

Możliwe, że tak, ale podejrzewam, że zajęłoby to miesiące, a nawet lata. A Ty prawdopodobnie nie masz na tyle czasu? Czy nie lepiej więc zdobyć gotowe rozwiązania od praktyków? Dodatkowo spore jest ryzyko, że w internecie znajdziesz kiepską wiedzę i błędne porady, które zamiast pomagać, będą szkodzić.

PRZYKŁAD: Wiele osób powtarza: „nie rób długich postów, bo ludzie tego nie przeczytają”. To jednak też nie jest prawda. Każdy z postów, które widzisz poniżej, zawiera ponad 50 zdań, a mimo to każdy dotarł do kilkudziesięciu tysięcy osób. Wnioski zatem są następujące:

 1. to, czy warto, czy nie warto coś robić, zależy od wielu czynników…
 2. lepiej mieć dystans do porad znalezionych w internecie lub zasłyszanych od kolegów i koleżanek, którzy nie są ekspertami w dziedzinie Social Media.

Branża: Fitness

Branża: Biznes i marketing

 • Szkolenie Social Elite – Jak zaistnieć w Social Media, było jednym z najlepszych szkoleń online w jakich brałam udział. Informacje były przedstawione w sposób przystępny, logiczny i poparty przykładami. Trening był intensywny pod względem ilości przekazanych informacji, ale przebiegał w bardzo miłej atmosferze, zachęcającej do interakcji i zadawania pytań. Żadne z moich pytań czy wątpliwości nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość dodatkowych materiałów które dostaliśmy po kursie z których możemy dożywotnio korzystać. Tłumaczą one krok po kroku zagadnienia omawiane podczas kursu i same w sobie, są skarbnicą wiedzy o tym jak zaistnieć na platformach społecznościowych takich jak Facebook. Polecam ten kurs nie tylko dla początkujących, ale również dla tych którzy chcą odświeżyć wiedzę w zakresie działań na Social Media.

Jak może wyglądać prowadzenie profili, jeżeli nie zdobędziesz tej wiedzy?

Oto najczęstsze sytuacje, które mogą się wydarzyć:

 • Jeżeli obecnie nie jesteś zadowolony z efektów swoich działań, to jest ryzyko, że to się nie zmieni. Zasięgi dalej będą spadały i fanpage w końcu zostanie uznany za martwy.
 • Możliwe, że prowadząc stronę, będziesz działać intuicyjnie z przeczuciem, że marnujesz czas. Niestety możesz mieć rację. Facebook to wspaniałe narzędzie, ale tylko, jeśli wiesz, jak z niego korzystać.
 • Będziesz dalej promować posty w celu zwiększenia zasięgów i sprzedaży, przez to coraz więcej pieniędzy zostanie zmarnowanych i przyniesie starty zamiast oczekiwanych rezultatów.
 • Dalej będziesz poszukiwał darmowych ciekawostek w internecie. Będziesz stosować je bez widocznych efektów. I tak w kółko przez kolejne miesiące.
 • Będziesz ciągle zastanawiać się, co napisać i będziesz żyć w przekonaniu, że nie masz talentu do pisania. A treści będą zdobywać niskie zasięgi.
 • Nie przekonasz się, jak analizować swoje działania, by je usprawniać. Jest ryzyko, że będziesz kręcić się w kółko, powtarzając stare błędy.

Tak naprawdę scenariuszy jest wiele, i zależą one w dużej mierze od Twoich poprzednich działań. Jedno jest pewne - jeżeli nie weźmiesz udziału, to nie przekonasz się, czy było warto… a przyznasz, że inwestycja rzędu 244 zł netto przy tym wszystkim, co wyżej opisałem, to świetna oferta.

 

WYBIERZ SWÓJ BILET I ZACZNIJ ROZWIJAĆ STRONĘ SWOJEJ MARKI

Kto w moim imieniu prowadzi całodniowy warsztat?


Łukasz Bartos

Specjalista content marketingu

 • od 4 lat pracuje bezpośrednio z Dawidem przy prowadzeniu stron na Facebooku
 • odpowiada za wdrażanie strategii social media dla projektów Dawida i klientów agencji marketingowej Social Elite
 • jego wpisy sprzedażowe wygenerowały przychód ponad 3 000 000 zł od 2016 roku

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. kampanii reklamowych

 • specjalizuje się w kampaniach reklamowych dla e-commerce i biznesów usługowych
 • każdego miesiąca w prowadzonych kampaniach generuje 1,5 - 2 mln zł przychodu
 • na szkoleniu opowie, w jaki sposób zmaksymalizować efekty sprzedażowe dzięki fanpage

Wciąż się zastanawiasz? Sama obecność na Facebooku to zdecydowanie za mało!

Wiele osób zakłada profil fanpage i uważa, że samo obecność wystarczy. Od czasu do czasu opublikują „jakiś wpis” i będzie dobrze. A prawda jest taka, że takie podejście przynosi szkody.

70% osób, zanim kupi Twój produkt, szuka opinii wśród znajomych na Facebook

Z tego co obserwuję, to w dzisiejszych czasach

osoby w wieku 16-65 lat, zanim kupią w Twojej firmie, sprawdzą Cię na Facebooku.

W pierwszej kolejności sprawdzą, co Twoi znajomi sądzą o np. Twojej restauracji. Mało tego! Część z tych osób napisze do obcych ludzi, którzy zostawili opinie na fanpage Twojej Firmy. Zapytają ich o wrażenia i opinię.

Jeżeli robisz dobry biznes i pozytywna opinia rozniesie się wśród fanów, zyskasz wielu wiernych klientów.

Jeżeli nie będzie Cię na Facebooku i potencjalny klient nie znajdzie żadnych informacji, to i inni uznają Twoją firmę za niewiarygodną i możliwe, że nigdy do Ciebie nie przyjdą. Pójdą gdzieś indziej.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie na 10-godzinny warsztat praktyczny, kierowany do osób początkujących, które chcą zrozumieć Facebook.

Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz potencjał, jaki drzemie w Facebooku, czy go zmarnujesz, a wręcz zaszkodzisz.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenie realizowane jest w formie 8-godzinnego treningu online w pokoju konferencyjnym lub na sali szkoleniowej w wybranym mieście. Realizujemy oba warianty szkoleń, aby osoby w różnych sytuacjach życiowych mogły wybrać preferowaną przez siebie formę szkolenia. Przy terminach zawieramy informację czy jest to szkolenie stacjonarne w wybranym mieście, czy trening online.

2Co mogę zrobić jeżeli mam już bilet, a termin mi nie pasuje?

Jeżeli poinformujesz nas o tym do 5 dni przed szkoleniem, możesz bezpłatnie przenieść swój termin szkolenia na inny. Wystarczy napisać do nas maila na szkolenia.dbelite@gmail.com.

3Ile razy mogę brać udział w powtórkach szkolenia w cenie logistycznej 100 zł brutto?

Tyle razy, ile chcesz.

4Czy jeżeli jestem osobą początkującą, to szkolenie jest dla mnie?

Tak. Jest to szkolenie kierowane główne do osób początkujących.

5Czy mogę otrzymać fakturę bez vat jeżeli mam firmę za granicą?

Tak. Napisz do nas przed zakupem na ksiegowosc.dbelite@gmail.com