15 minut w drodze do pracy - jak efektywnie wykorzystać ten czas?

15 minut w drodze do pracy – jak efektywnie wykorzystać ten czas?

inspirujące kanały youtube

Ktoś mi kiedyś powiedział: “Dawid, Ty jesteś wszędzie. Niedługo otworzę lodówkę i też tam będziesz”. Bądź spokojny – na pewno nie jestem (jeszcze) w Twojej lodówce. Ale jestem za to na YouTube i dzisiejszy artykuł będzie właśnie o moim kanale na YouTube.

Po co piszę artykuł o moim kanale na YouTube? Dlatego, że w czasach, gdy człowiek jest zalewany informacjami zewsząd, łatwo się pogubić i trudno być na bieżąco ze wszystkim, co się pojawia.

W konsekwencji szukasz wiedzy w Internecie, frustrujesz się, a okazuje się, że wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Problem w tym, że możesz o tym nie wiedzieć. Niewiedza w życiu jest najgorsza.

Aby tego uniknąć, pokażę Ci, czego możesz nauczyć się ode mnie, zupełnie za free. Bo, jeśli mnie znasz, to wiesz, że daje dużo wiedzy za darmo.


Co się dzieje na moim kanale YouTube?


1. DawidBaginskiShow

1x w tygodniu w każdy poniedziałek około godziny 17:00 publikuję porady, w których odpowiadam na konkretne pytania moich fanów.

Chcesz, żebym odpowiedział na Twoje pytanie? Napisz je poniżej lub na Facebook stosując #DawidBaginski

Na tę chwile odcinków DBShow jest już prawie 50. Sprawdź je! Być może już odpowiedziałem na kilka Twoich pytań w jakimś wcześniejszym wideo.

A jeśli nie, to chętnie na nie wkrótce odpowiem.

Zobacz, że w playliście DBShow dzieje się sporo, a tematyka filmów jest bardzo różnorodna.
I właśnie dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oto niektóre tematy poniedziałkowych DB Show na YouTube:

dawid bagiński youtube


2. Wideo inspiracje

Raz na jakiś czas wrzucam wideoinspiracje – tak, to te filmy, które czasem widzisz na moim Fanpage’u.

Te filmy to moje prywatne przemyślenia odnośnie wielu życiowych spraw. To dylematy, które miałem i na które już znalazłem odpowiedź.

Żyjąc w biegu, czasem łatwo popaść w rutynę myślenia w kółko o tym samym. Niestety czasem dzieje się to kosztem kluczowych spraw, takich jak na przykład przemyślenie tego, czy to, co robisz, jest tym, co chcesz robić? A jeśli nie, to jak to zmienić?

Moją ideą jest to, aby te filmy skłaniały Cię do refleksji w wielu kontekstach Twojego życia.

Dlatego jeśli czasem brakuje Ci motywacji, to odpal mój kanał na YT i posłuchaj, co gadam.

Te filmy to super motywacja i kopniak w tyłek, żeby nie siedzieć na dupie, tylko zrobić coś konstruktywnego ze swoim życiem.


Oto niektóre tematy, które w ostatnim czasie poruszyłem na YT:


Możesz oglądać te wideo rano. Możesz oglądać je w drodze do pracy. Możesz oglądać 1 dziennie każdego wieczoru? Sam zdecyduj, jak wolisz.

Wolisz słuchać? Nie ma sprawy! Od niedawna mam konto na SoundCloudzie.


3. Krótkie i praktyczne tutoriale o Facebooku

Na moim kanale znajdziesz też konkretne nagrania w formie krótkich wideoporadników z zakresu reklamy i prowadzenia Fanpage. Przeważnie te filmy trwają po 1-2 minuty. Pokazuję w nich, gdzie znaleźć jakąś ciekawą opcję. Gdzie dodać jakiś detal, który jest ważny i i tym podobne rzeczy.

Dlaczego to robię? Zobacz. Większość ekspertów, którzy robią różne kursy i dają porady innym, wychodzą z takiego założenia, że “człowiek będzie wiedział” i nie pokazują mu kluczowych rzeczy (np. pomijają niektóre objaśnienia, które uznali za oczywiste).

Sęk w tym, że coś, co jest banalne dla wprawionego specjalisty, może być bardzo trudne dla osoby, która dopiero zaczyna (np. interesować się Facebookiem).

Ja to wiem i dlatego na moim kanale znajdziesz nawet te proste rzeczy. Bo czasem wystarczy tu coś kliknąć, tam odkliknąć i można uruchomić ciekawą funkcję.


Oto niektóre wideoporadniki, które wgrałem na mój YouTube:


Jak zasubskrybować mój kanał na YouTube?

Nie chcesz przegapić filmów, które nagrywam? Nie ma problemu. Nie musisz nawet wchodzić na YouTube. Wystarczy, że klikniesz w czerwony przycisk poniżej.

Wiem, że być może masz tak, że lubisz wiele różnych stron na Facebooku. Że subskrybujesz wiele kanałów na YouTube itd. itd. Jest tego po prostu sporo!

Jeśli Ci to przeszkadza, to wywal to w diabli. Ja kiedyś zrobiłem tak, że jednego dnia odlajkowałem i odsubskrybowałem wszystko, co mnie w ogóle nie interesowało.

Zostawiłem to, co było dla mnie ważne i specjalistów, do których miałem zaufanie. Jeśli czujesz, że możesz mi ufać, to zostaw Suba.

PS. Oczywiście nie chodzi o to, aby odlajkować wszystko i polubić tylko Dawida Bagińskiego. Chodzi o to, że nie ogarniesz wszystkiego na raz.

Dlatego czasem lepiej skupić się na jednym i zaufać metodom jednej osoby. Będzie mi miło, jeśli dla Ciebie, będę to Ja. A jeśli tak, to napisz w komentarzu: “Jestem z Tobą”. 😉

Zasługujesz na więcej,
Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *