Dlaczego stworzyłem program: Niezależny przedsiębiorca?

Dlaczego stworzyłem program: Niezależny przedsiębiorca?

Dawid Bagiński Niezależny Przedsiębiorca Social Elite

Dawid Bagiński Niezależny Przedsiębiorca Social Elite

Dlaczego stworzyłem program szkoleniowy o byciu przedsiębiorcą?

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stało się zakładanie własnego biznesu – szczególnie biznesu działającego w sieci.

Być może i Ty postanowiłeś/aś spróbować swoich sił jako szef czy szefowa?

Jesteś na etapie, w którym masz pomysł na biznes, albo właśnie uruchamiasz działalność? W takim razie możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie czekają Cię po drodze turbulencje.

WIEDZA jest kluczem do DZIAŁAJĄCEGO PRZEDSIĘBIORSTWA.

Pamiętaj! To, że tworzenie biznesu online jest modne, nie oznacza, że jest łatwe.
Większość osób, które podejmuje wyzwanie i zakłada np. sklep internetowy – uważa, że pójdzie łatwo i zarobi dziesiątki tysięcy złotych w ciągu najbliższych miesięcy. Przecież innym też się udaje, prawda?

Nieprawda. Powiedz, czy przez wszystkie lata Twojej edukacji – w szkole, czy na studiach, ktoś nauczył Cię, jak być dobrym szefem? Czy ktoś pokazał Ci, jak poprowadzić przedsiębiorstwo od pomysłu do dobrze działającej i zyskownej firmy?

Skoro nie, to są ogromne szanse, że Twój plan się nie powiedzie. I nawet nie wiesz, jak wiele osób pisze do mnie maile z prośbą o pomoc. Przykład?

Uwaga, cytuję! Ekhm…

„Dawid RATUNKU! Otworzyłem/am firmę, mam pełny magazyn towaru, wydałem/am wszystkie oszczędności na start, a w ciągu 2 miesięcy sprzedałam/em 5 T-shirtów. Bratu, znajomej i jej przyjaciółce…”.

Główną przyczyną niepowodzenia, jest właśnie brak wiedzy o tym, jak być szefową/szefem w takim biznesie.

To właśnie pierwszy powód, dla którego stworzyłem program szkoleniowy o tym, jak być przedsiębiorcą. Chcę podzielić się z Tobą moim kilkunastoletnim doświadczeniem związanym z budowaniem biznesów internetowych.

To ZAWÓD, który do właściwego działania wymaga bardzo wysokich kompetencji.

Jeśli faktycznie chcesz zostać właścicielem biznesu online, to NAUKA leży po Twojej stronie.

Chcesz wiedzieć, jak z pomysłu robię firmę generującą 100 000 zł miesięcznej sprzedaży? Kliknij TU i dołącz do bezpłatnej serii biznesowych porad.

Dlaczego najpierw NAUKA potem PRAKTYKA?

Statystyka jest niestety przeciwko Tobie.

Jeżeli dobrze się zastanowisz, gdzie będzie Twoje życie za 10 lat, to nie będzie to jedna wielka decyzja. To tysiące małych decyzji każdego dnia doprowadzają Cię do życiowego sukcesu lub tzw. niespełnienia.

Popatrz – w biznesie jest bardzo podobnie. Wyobraź sobie, że jako przedsiębiorca, podejmujesz 2 duże i 8 (może więcej) drobnych decyzji dziennie. Zwykle podejmujesz je szybko. W kilka, kilkanaście sekund. To oznacza, że w ciągu roku decydujesz ponad 3500 razy.

Trafne decyzje bazują na DOŚWIADCZENIU i WIEDZY.

A złe, zazwyczaj podejmowane są przez pryzmat NIEWIEDZY, czy jak mawiają… INTUICJI.

Zwróć uwagę, że jeżeli większość tych małych werdyktów, będzie błędna – katastrofa murowana. Wiele osób, o których wspominałem kilka akapitów temu, nie tylko zmarnowały miesiące / lata życia. Często mają też kilkadziesiąt tysięcy długów i straciły oszczędności życia na niewypalone pomysły.

To drugi powód, dla którego postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc podejmować TRAFNE codzienne decyzje.

Po to właśnie powstał program szkoleniowy „Niezależny Przedsiębiorca”, w którym:

  • rozwiązuję kilkadziesiąt różnych tematów biznesowych,
  • edukuję z zakresu sytuacji, które przytrafiają się każdemu przedsiębiorcy.

Dzięki tej wiedzy będziesz mógł/mogła podejmować właściwe, codzienne decyzje w biznesie. Bo różnica między DOBRĄ a ZŁĄ jest tylko jedna…

Masz wiedzę, albo jej nie masz.

Więc jak szybko stać się dobrym szefem/szefową? Prosta odpowiedź! Zapytaj inne osoby, które osiągnęły już to, co Ty właśnie zamierzasz osiągnąć.

Dlatego ja nagrałem program „Niezależny Przedsiębiorca”. Bo w nim pokazuję dokładnie, krok po kroku formułę, którą sam codziennie realizuję po to, aby rozwijać biznes. Od pomysłu, do 100 000 zł miesięcznej sprzedaży.

Potem możemy wchodzić na wyższe progi, wierz mi – to już nie jest tak skomplikowane. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Planujesz uruchomić własny pomysł biznesowy? Zobacz nagranie wideo, w którym opowiadam jak się do tego zabrać w sposób prawidłowy.

To od szefa/szefowej zależy, jaki będzie biznes internetowy.

To Twój biznes i Twój pomysł mają Ci przynieść dobrą przyszłość zawodową i finansową. Dlatego to Ty jesteś motorem napędowym swojej firmy – nie inni ludzie.

Jeżeli wyobrażasz sobie, że przyjdą inni, którzy rozkręcą działalność za Ciebie, to musisz być… Bardzo bogaty. 15-20 tys. na dyrektora, do tego kilkadziesiąt tysięcy na zatrudnienie innych pracowników, plus kapitał na start. Jest spora szansa, że po roku coś się z tego urodzi.

Ale wątpię, bo większości osób z samym pomysłem nie stać na takie inwestycje. Dlatego jedyną właściwą drogą, jest samodzielne stanie się mocnym filarem swojej własnej firmy. Logiczne rozwiązanie to edukacja. Twoja edukacja.

Możesz powiedzieć, że nie masz na to czasu, ale hej! Kogo to interesuje? To jest Twój biznes. To Twoje dziecko. Ten czas trzeba znaleźć.

Więc jak szybko stać się dobrym szefem/szefową? Prosta odpowiedź! Zapytaj inne osoby, które osiągnęły już to, co Ty właśnie zamierzasz osiągnąć.

Dlatego ja nagrałem program „Niezależny Przedsiębiorca”. Bo w nim pokazuję dokładnie, krok po kroku formułę, którą sam codziennie realizuję po to, aby rozwijać biznes. Od pomysłu, do 100 000 zł miesięcznej sprzedaży.

Potem możemy wchodzić na wyższe progi, wierz mi – to już nie jest tak skomplikowane. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Dlatego jeśli jesteś zainteresowany zbudowaniem takiego biznesu, wejdź na stronę:

https://vod.dawidbaginski.com/np-webinar/

Zaczynamy PRAWDZIWE studia z biznesu?

P.S. Jeżeli szukasz wiedzy i inspiracji z zakresu prowadzenia biznesu, to zapraszam Cię również na mój kanał na YouTube. Poniżej jedno z ostatnich wideo, które dla Ciebie przygotowałem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.