4 najpiękniejsze świąteczne reklamy: 2x Allegro, Edeka i Glade. Widziałeś?

4 najpiękniejsze świąteczne reklamy: 2x Allegro, Edeka i Glade

najpiękniejsze reklamy świąteczne

Kochacie świąteczne reklamy? My też! Szczególnie teraz, kiedy mamy Święta, a takie reklamy spotykamy na każdym kroku. Przy jednych się uśmiechniesz, przy drugich zakręci Ci się łezka w oku. Chcąc poczuć świąteczny klimat, całą ekipą postanowiliśmy zebrać 4 najbardziej wzruszające kampanie reklamowe! Chcesz razem z nami poczuć świąteczny klimat? Zobacz, co wybraliśmy!


1. Allegro – Czego szukasz w Święta?

Kampania reklamowa Allegro z 2016 roku skradła nasze serca. Na pewno widziałeś w Internecie lub w telewizji starszego pana, który zawzięcie uczył się angielskiego! Na każdym przedmiocie, który wpadł mu w ręce, przyklejał żółte karteczki z angielskimi słówkami. Na sam koniec dowiadujemy się jaki był powód, dla którego zadał sobie tyle trudu – wnuczka, z którą mógł porozmawiać tylko w języku angielskim! Czy miłość nie jest warta takiego poświęcenia?


2. Edeka – „Heimkommen”

To właśnie jedna z tych reklam, przy których ciężko jest się nie wzruszyć. Niemiecka sieć supermarketów stworzyła reklamę, która chwyta za serce. Pokazuje starszego człowieka, który siedzi sam przy wigilijnym stole, świeżo po telefonie od swoich dzieci. Dowiaduje się, że nie przyjadą do niego na Święta. Perspektywa samotnie spędzonej Wigilii go nie zachwyca, ale przecież dzieci obiecują, że za rok na pewno uda się spędzić Święta razem. Czy aby na pewno…?


3. Glade – „The Greatest Gift”

Świątecznej reklamy nie odpuściła sobie nawet firma, która produkuje chemię gospodarczą! I wiecie co? Wyszło im to naprawdę super. Reklama składa się z dwóch historii – młodej kobiety i mężczyzny, przygotowujących się do świąt oraz ich sąsiada – starszego pana, który spędza je samotnie. Jak w kilka minut sprawić uśmiech na twarzy drugiego człowieka? Kobieta, która obserwuje swojego sąsiada wpada na doskonały pomysł. Efekt niesamowity. Obejrzyj! Może się zainspirujesz?


4. Allegro – „Talizman”

Allegro po raz drugi! Reklama na tegoroczne święta również sprawiła, że zrobiło się nam ciepło na sercu. To krótka historia o chłopcu, który jest przywiązany do swojego prezentu – talizmanu, który w wielu sytuacjach przynosi mu szczęście. Kiedy nadchodzą święta, a chłopiec wybiera się ze swoim tatą po choinkę, wydarza się coś nieoczekiwanego. Zobacz, jak wielkie serce może kryć się w tak małym chłopcu!To tylko cztery reklamy, które szczególnie nas zachwyciły. Dają do myślenia i skłaniają do krótkiej refleksji. Pozwalają zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, co ważne. Święta to doskonały czas, aby to zrobić. Myślę, że każdy z nas znajdzie w nich coś dla siebie, a jeśli nie, to i tak fajnie obejrzeć reklamę, która pozwoli wprowadzić się w świąteczny nastrój.

1 Comment

  1. 4brand.pl pisze:

    Allegro skradło moje serce po raz drugi 🙂 Świetna robota, chociaż najnowsza reklama była bardzo przewidywalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.