Certyfikowany program

Facebook Elite

Reklama za Grosze


Nauczę Cię jak robić kampanie w Social Media metodą Facebook Elite. Zobaczysz jak pozyskiwać klientów do sklepu internetowego lub usługowego.

 

Dołącz do programu Facebook Elite!

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów

Z metody Facebook Elite korzystają:
Jak ten program pomoże Ci i/lub Twojej firmie? Zobacz nagranie:
 1. Otrzymujesz proces krok po kroku, który stosujemy do tworzenia kampanii reklamowych. Aż 120 lekcji wideo.
 2. Wiedza poparta doświadczeniem i sukcesami. Ponad 200 mln zł sprzedaży w latach 2019 i 2020 na rynku e-commerce.
 3. Poznaj różne sposoby na kampanie dla: Sklepów, Usług, Produktów, Marki osobistej, Kursów online i innych.
 4. Zobacz, jak robimy reklamę i skopiuj tę wiedzę u siebie.

To nie tylko reklama
To przewaga konkurencyjna

Czy wiesz, dlaczego jedne firmy rozwijają się dynamicznie i zwiększają przychody, podczas gdy inne stoją w miejscu i ledwo ciągną?

Odpowiedzią jest reklama! Firmy, które dynamicznie się rozwijają, o których jest głośnio, realizują płatne działania reklamowe.

Nie możesz konkurować bez reklamy z tymi firmami, które je robią!

Wiele osób zastanawia się: Co się stanie, jeżeli zrobię reklamę i ona się nie uda? Ale to jest błędne pytanie. Pomyśl raczej: co zrobisz gdy inni będą z sukcesem robić reklamy i pozyskiwać klientów, a Ty nie?

A jeżeli już wiesz, że reklama jest ważna, to prawdopodobnie problem polega na tym, że ona Ci po prostu nie idzie.

Co to jest za program i jak może Ci pomóc?

Ja mam odpowiedź na ten dylematy. Po 14 latach robienia kampanii reklamowych znam je od podszewki.

Dlatego zapraszam Cię do poznania mojej metody tworzenia kampanii reklamowych dzięki, której w różnych branżach generujemy od 50 do nawet kilkuset klientów każdego miesiąca!

Oczywiście to dopiero cel na start.

Również pozyskujemy tą metodą nawet kilka tysięcy zamówień miesięcznie. Po prawej masz jeden z wielu takich przypadków.

Przygotowałem program szkoleniowy Facebook Elite Reklama Za Grosze. W nim pokażę Ci, jak ustawiamy kampanię reklamowe, aby były uruchamiane w sposób bezpieczny i dochodowy. Zobaczysz moją formułę. Dokładnie to, co robię, jak to robię i dlaczego zarabiam. Następnie skopiujesz ją u siebie.

Ta metoda naprawdę działa. Stoją za tym twarde dane

Metoda Facebook Elite jest skuteczna, bo pomogła wygenerować ponad 200 mln zł sprzedaży w latach 2019 i 2020 w Polskich firmach. Tak jak widzisz na zdjęciu po prawej:

Te 200 mln zł sprzedaży dotyczy tylko rynku e-commerce.

Od siebie mogę dodać, że dla firm usługowych pomogła ona wygenerować ponad 500 000 leadów.

I to są tylko odnotowane wyniki. Tych niezgłoszonych lub objętych poufnością mamy dużo więcej.

Zastanów się, czy znasz inną metodę reklamową, za którą stoją takie wyniki?

Jak widzisz, nie jest to kolejny kursik z podstaw Facebooka, który pokazuje jak uruchomić reklamę. Bo uważam, że od uruchomienia reklamy do stworzenia systemu reklamowego, który zarabia długa droga.

Dlatego pokazuję, jak ustawiam system reklamowy, który ma mi zarabiać.

Jesteś teraz w jednej z 3 sytuacji:

W każdej z tych 3 sytuacji Twój cel jest jeden: Robić kampanie reklamowe, które działają. I Ja mogę Ci pokazać, jak Ja to robię, że kampanie wychodzą.

Mało tego Ja potrafię kontrolować każdy element kampanii na cyfrach.

Czyli niezależnie od tego co się dzieje, mamy gotowy scenariusz działań i rozumiem, z czego on wynika. Bo gdy wydaję pieniądze na reklamę, to nic tak nie cenię, jak kontroli nad kampanią.

Program Facebook Elite jest skierowany do osób, które chcą robić skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku.

Skorzystają z niego osoby, które są początkujące, które prowadzą własny sklep, sprzedają kursy, pracują w branży marketingu oraz szefowie i szefowe firm.

W kursie przedstawiam swoje metody na uruchomienie kampanii reklamowych i ich dalszy rozwój. Krok po kroku.

 

Pokazuję jak zrobić kampanię reklamową dla:

sklepów internetowych (tak zwany e-commerce)

dla biznesów usługowych, w celu pozyskania tak zwanych leadów

dla biznesów lokalnych (restauracje, puby, muzea, gabinety i biznesy stacjonarne i inne)

dla biznesów typu marka osobista

sprzedaży kursów online

Program online powstał na bazie mojego ponad 14-letniego doświadczenia i całej firmy Social Elite w budowaniu i tworzeniu kampanii reklamowych na całym świecie.

Program jest przygotowany z myślą o osobach na różnym poziomie zaawansowania.

Dzięki temu prowadzi on przez proces osoby początkujące i pozwala zdobyć solidne podstawy wiedzy. Ogromną zaletą takiego podejścia jest to, że osoby początkujące po zrozumieniu fundamentów, mogą poradzić sobie z elementami bardziej zaawansowanymi i wygenerować jakość działań. Ponieważ to jakość wykonanych zadań jest kluczowa.

Myślę, że już wiesz, że samo uruchomienie jakiejś tam reklamy, to przepis na katastrofę i trzeba to zrobić z głową.

Następnie certyfikowany program Facebook Elite oferuje wiedzę dla osób na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Aby móc skalować kampanię, lepiej ją analizować i optymalizować.

A co najważniejsze oferuje instrukcje krok po kroku.

W tym programie poznasz moje metody na uruchomienie i wyskalowanie kampanii reklamowej. Zobaczysz, w jaki sposób ustawiam kampanie reklamowe na koncie. Zobaczysz, jak piszę reklamy i tworzę atrakcyjne grafiki. Oczywiście nauczysz się też jak analizować kampanię i usprawniać ją, aby przynosiła coraz lepsze rezultaty.

Otrzymujesz wszystko, co jest potrzebne w jednym kursie! A kolejne kursy online z zakresu reklamy na Facebooku nie będą Ci potrzebne.

Pełny program to 120 wartościowych lekcji wideo, przeprowadzających przez PROCES tworzenia, promowania i rozwijania własnego sklepu Internetowego. To łącznie 25 godzin wiedzy.

Dla kogo przygotowałem ten program:


Co dokładnie otrzymujesz:

1. Aż 120 świetnie przygotowanych lekcji wideo:

W którym otrzymasz pełny proces działania. Osoby, które dołączają do tego programu mówią, że kolejnego już nie potrzebują, ponieważ otrzymują 100% wiedzy w jednym miejscu.

2. Dożywotni dostęp

Modne stało się udzielanie dostępu do kursów na 3,6, czy 12 miesięcy. Po czym kurs trzeba kupować na nowo. A przecież możesz być osobą zabieganą! Dlatego u mnie otrzymujesz dożywotni dostęp do programu. To oszczędność rocznie minimum 700 zł - 1000 zł. Zakładam, że projekty biznesowe będziesz rozwijać długofalowo prawda?

3. Bezpłatne aktualizacje materiału

Reklama w Social Media stale się zmienia i widzę, jak dynamicznie idzie do przodu. Dlatego w programie przygotowuję bezpłatne aktualizacje materiału. Dzięki temu nie będzie konieczności co roku kupować nowych kursów. Jeżeli coś się zmienia lub pojawia się nowość, to najpierw testuję to za własne pieniądze, a Ty otrzymujesz gotową instrukcję. Oszczędzasz kolejne 700 zł - 1000 zł rocznie.

4. Gotowe instrukcje klik po kliku

To materiały niezwykle cenione przez osoby początkujące i niekomputerowe. Nie otrzymujesz suchej wiedzy, a PROCESY i gotowe instrukcje klik po kliku, które możesz wprowadzić u siebie. Siadasz wygodnie przed komputerem i widzisz na nagraniach, co ustawiamy i jak ustawiamy. Kopiujesz u siebie to, co my robimy i dzięki temu uczysz się efektywniej. Masz możliwość powracania do wiedzy, aby żaden detal nie umknął.

5. Dodatkowy moduł wyszukiwania klientów - grupy targetowe

Wiele osób początkujących ma problem z wyborem grup odbiorców, czyli tak zwanym targetowaniem. Facebook oferuje kilkanaście tysięcy możliwości ustawienia grup reklamowych. Więc jaka jest szansa, że osoba początkująca trafi te najlepsze? Z pomocą przychodzi moje doświadczenie, ponieważ przez lata sprawdziłem tysiące pomysłów i wiem, jak ustawiać algorytmy targetowania, aby trafiać w grupy wartościowych osób. W pakiecie Plus oraz Premium otrzymujesz dodatkowy moduł Targetowanie, w którym znajduje się ponad 900 sprawdzonych sposobów targetowania dla kilkudziesięciu branż. Po co masz wymyślać i testować grupy odbiorców za swoje pieniądze, skoro gotowe pomysły możesz skopiować ode mnie?

6. Odpowiedzi na pytania na platformie vod

Wybierając pakiet Plus i Premium, oprócz wszystkiego, co powyżej otrzymujesz też dodatkowe wsparcie. Jeżeli w trakcie oglądania materiałów wideo, będziesz mieć pytania, możesz je zadać bezpośrednio na platformie vod. Bez ograniczeń czasowych i ilości pytań. Chcę nauczyć Cię raz i porządnie.

7. Treningi na żywo oraz online z Dawidem Bagińskim i jego zespołem w pakiecie premium

Jeżeli jesteś osobą, która lubi gdy ktoś wytłumaczy jej krok po kroku każdy element, to pakiet premium zawiera dodatkowe treningi na żywo i online na których możesz uczestniczyć. Treningi powstały po to, aby pomóc osobom na żywo ustawić kampanie pod okiem specjalistów. To praca z trenerami, która ma za zadanie sprawdzić wykonywane przez Ciebie prace na koncie reklamowym. Regularne podpowiedzi, sugestie i odpowiedzi na indywidualne pytania. Tego możesz spodziewać się po treningach. Na nich pomagamy ustawić kampanię, a każda osoba po treningu wychodzi z uruchomionymi reklamami. Treningi na żywo to sprawdzona formuła nauki. Od 3 lat sprawdza się świetnie. W treningach uczestniczyło ponad 2000 osób.

8. Dostęp do naszej grupy SM

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej zamkniętej społeczności, gdzie wartość kontaktów jest nieoceniona.

Jakie opinie otrzymują moje kursy?
 • Byłem na szkoleniu Facebook Elite i Instagram elite i są to na prawdę mega dopakowane wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyczną wiedzą szkolenia a dodatkowo dostęp do platformy na której ciągle są uaktualniane te szkolenia po prostu wymiata :) Mega polecam każdemu kto chce rozwinąć swój biznes w Social Mediach :D

 • Facebook Elite - Super szkolenie zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Wiele ciekawych infomacji i merytorycznej wiedzy. Pełen profesjonalizm i kompetencja prowadzących. Polecam! 💪👌

 • SZKOLENIE Z REKLAMY NA FACEBOOK Nie wiesz czy Dawid Bagiński i Pavlo Antonenko, mogą rozwiązać Twój problem? Twój biznes startuję? nie masz efektów? Nie wiesz jak pozyskać klientów? Na te problemy jest jedna recepta.- Szkolenie U Dawida i Pavlo. Długo się zastanawiałem, czy warto inwestować w reklamę na Facebook ale , to nie ja znalazłem rozwiązanie swoich problemów, to oni znaleźli mnie i zaproponowali mi rozwiązanie, o którym nawet nie wiedziałem - SZKOLENIE z reklamy na Facebook. Oferują platformę VOD , a szkolenie Face to Face (2 dniowe), to istna petarda! -esencja wiedzy. Od razu nabrałem motywacji do działania. Chcesz aby biznes w końcu zaczął zarabiać, chcesz aby zaczęło się ' to' Kręcić? to musisz zrobić tylko jedno - zainwestować w szkolenie. To jest najlepsza inwestycja, jaką do tej pory zrobiłem i nie żałuję nawet złotówki. Wiem że ta wiedza zaprocentuję i wszystko mi się zwróci i będę wkrótce do przodu. Mam od Dawida dwa szkolenia i oba są naprawdę wartościowe!. Na pewno będę dalej korzystał z jego usług. To zabrzmi jak Reklama, ale po czymś takim - czemu miałbym nie zareklamować... jak coś działa i do tego jest przedstawione z zaangażowaniem i pasją... Pozdrowienia dla Dawida i Pavlo :) dziękuję za szkolenie! - to była Petarda!!!

 • Dużo praktycznej wiedzy, dzięki której można zaoszczędzić sporo budżetu reklamowego. Facebook daje bardzo dużo możliwości o czym, można się tu dużo dowiedzieć.

 • Nie ma to jak dać się złapać na reklamę i później się z tego cieszyć :) Polecam szkolenie Facebook Elite, naprawdę warto! przykłady, szczegółowe omawianie zagadnień FB krok po kroku.

 • Polecam szkolenie Facebook Elite. Dużo wiedzy, praktyki, indywidualne podejście. Dobrze zainwestowane pieniądze.

 • Byłem na szkoleniu Facebook Elite. Bardzo polecam. Same konkrety.

 • Szkolenia Facebook Elite i Instagram elite petarda. Polecam wszystkim! Dawid świetny fachowiec :)

 • Serdeczne dzięki dla Dawida, Marcina i Pawła za świetne szkolenie! Pełen profesjonalizm i niesamowicie dużo wiedzy!

 • Szkolenia Facebook Elite bardzo wartościowe. Ciekawa wiedza i przykłady. Polecam!

Oto niektóre, praktyczne problemy, jakie rozwiązuje ten program. Zobacz, które z nich występują u Ciebie:

 • 1

  Promuję posty, wydaję pieniądze, ale to nie działa… Menadżer reklam - a co to jest?
 • 2

  Nie umiem ocenić, czy mój produkt lub usługa będzie tą, którą ludzie kupią. Nie wiem nawet jak to tanio sprawdzić. Chcę poznać metodę mikrotestów Dawida.
 • 3

  Poszukuję pomysłu na to, co mogę promować. Chciałbym dostać listę sprawdzonych branż do wykorzystania.
 • 4

  Moim klientem są w zasadzie wszyscy! Ale jak próbuję sprzedawać, to mam tylko straty. Jak mogę określić grupę docelową, do której sprzedaje? Jak to zrobić krok po kroku?
 • 5

  Nie wiem, jaki jest sekret idealnej komunikacji z odbiorami, aby przekonać ich do podjęcia działania. W ogóle nie mam pomysłu jak zrobić reklamy i co pisać. Chcę poznać szybki i skuteczny sposób na robienie reklam.
 • 6

  Nie wiem, jaka jest różnica między ruchem organicznym a płatnym. Chcę wykorzystać ruch płatny, aby wspierać rozwój organiczny i odwrotnie. Jak to robić?
 • 7

  Nie wiem jak dostać się do menedżera reklam? Jak go skonfigurować? Gdzie ustawić faktury i jak je rozliczać? Chcę zobaczyć instrukcje, jak to się robi.
 • 8

  Jak rozliczać faktury z Facebooka?
 • 9

  Nie czytam regulaminów, ale chce robić reklamy, które będą z nim zgodne. Nie chce przez 3 miesiące czytać wszystkich tych skomplikowanych tekstów.
 • 10

  Nie zdaję sobie sprawy z tego, że jeżeli moje reklamy nie będą zgodne z regulaminem, to moje konto dostanie blokadę. A wtedy mój biznes klęknie. Co mogę zrobić, aby mimo wszystko robić zgodne ze standardami reklamy?
 • 11

  Jak skonfigurować fanpage i zwiększyć ilość fanów, aby wspierało to działania reklamowe.
 • 12

  Jak mogę prowadzić Fanpage i Reklamy, aby te działania się wspierały.
 • 13

  Nie wiem jak uruchomić pierwsze reklamy na Facebooku w menadżerze reklam. Nie wiem jak się po nim poruszać i jak ustawiać poszczególne funkcje. Chce, aby ktoś pokazał mi krok po kroku, jak to się robi na ekranie.
 • 14

  Nie wiem, co to są cele reklamowe w menedżerze reklam. Nie wiem, jak one działają i jak z nich korzystać. Jaki cel wybrać, aby kampania była najbardziej efektywna?
 • 15

  Ile pieniędzy potrzebuję, aby robić kampanie reklamowe? Jak zarządzać budżetem kampanii.
 • 16

  Nie wiem, co to są umiejscowienia kampanii. Jak się je ustawia. Ile kosztują. Jaką mają skuteczność.
 • 17

  Nie wiem jak tworzyć skuteczne grafiki reklamowe. Nie wiem, z jakiego programu skorzystać. Co powinno znaleźć się na skutecznej grafice. Skąd wsiąść legalne zdjęcia i ikonki.
 • 18

  Nie wiem jak pisać teksty reklamowe i oceniać ich skuteczność. Chce nauczyć się robić reklamy w 10 - 15 minut.
 • 19

  Nie wiem jak ustawić reklamy wideo i chciałbym, aby ktoś pokazał i jak to się robi.
 • 20

  Nigdy nie robiłem kampanii w menedżerze reklam i chciałbym, aby ktoś pokazał mi jak ustawić pierwsze kampanie, a potem jak je rozwijać i analizować. Co kliknąć, gdzie kliknąć i jak to wszystko wygląda od środka.
 • 21

  Nie wiem co to jest PIXEL i jak działa analityka Facebooka. Jak się to instaluje na stronie. Chcę nauczyć się jak ją wykorzystać do zwiększenia skuteczności moich kampanii reklamowych i projektów biznesowych.
 • 22

  Nie wiem jak ocenić czy reklamy, które robię, mają potencjał i są skuteczne. Chciałbym poznać metodą, która za przysłowiowe 20 zł pozwoli mi to jednoznacznie ocenić.
 • 23

  W jaki sposób optymalizować i uprawiać kampanie reklamowe? Na jakie parametry na koncie reklamowym zwracać uwagę? Co one oznaczają? Jakie parametry mają dobre reklamy, a jakie parametry mówią mi, że reklama jest słaba i muszę ją szybko wyłączyć, bo tracę pieniądze.
 • 24

  Jak odzyskiwać porzucone koszyki i niedokończone zamówienia? Jak zrobić specjalne kampanie, które ratują zamówienia?
 • 25

  Jak ustawić kampanie, aby sprzedawać do moich obecnych klientów i fanów?
 • 26

  Nie wiem co to jest remarketing? Jak działają niestandardowe grupy odbiorców? Nie zdaję sobie sprawy z tego, że te funkcje generują największą sprzedaż, a Ja nawet ich nie używam.
 • 27

  Chcę dowiedzieć się jak robić reklamy na Instagramie! Czy robić to z jednego panelu reklamowego. Jakie są różnice między reklamą na Facebooku, a Instagramie. Co lepiej sprawdza się na jednej i drugiej platformie. Chcę, aby moje kampanie były spójne i skuteczne.
 • 28

  Zależy mi na tym, aby robić reklamy na pozyskanie kontaktów, czyli tak zwane leady. Jak to ustawić krok po kroku?
 • 29

  Nie wiem co oznaczają takie zaawansowane funkcje jak “faza uczenia się” i wiele innych. Fajnie jeżeli ktoś wyjaśni mi to ludzkim językiem.
 • 30

  Jaką strategię reklamową przygotować na Facebooku.
 • 31

  Nie wiem do kogo robić reklamy na Facebooku. Jak ustawić te algorytmy targetowania, co wpisać i kogo wybrać, aby reklamę widziały odpowiednie osoby. Fajnie jeżeli ktoś dałby mi sprawdzone gotowce do skopiowania.
 • 32

  Nie wiem jak przygotować strategię reklamową dla mojego biznesu? Nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
 • 33

  Planuję nauczyć pracownika robienia kampanii reklamowych dla mojej firmy, ale nie wiem jak do tego podejść. On uczy się samodzielnie, ale to nie idzie. Czego mam się dowiedzieć o tych reklamach, aby móc go pokierować? Chcę umieć ocenić czy on dobrze wykonuje swoją pracę, czy mi ściemnia.
 • 34

  Nie chcę tracić pieniędzy, ale też nie umiem ocenić, czy ktoś, robiąc mi reklamy, robi je dobrze.
 • 35

  Planuję zlecenie reklamy do agencji marketingowej lub już mi taka robi reklamy, ale nie umiem ocenić czy robią je dobrze, czy marnują moje pieniądze. Chcę się dowiedzieć jak analizować reklamy i raporty. Jak ocenić umiejętności specjalisty i wybrać najlepszego. Co zrobić, aby nie dać się naciągnąć na zatrudnienie niekompetentnej osoby.
 • 36

  Jeżeli czegoś nie rozumiem, nie mam się do kogo zwrócić z pytaniem. Często chcę się po prostu upewnić, że dobrze robię swoje działania.
 • 37

  Chcę mieć dostęp do osób doświadczonych z reklamy, aby zawsze móc zadać swoje pytanie i otrzymać pomoc.
 • 38

  Lubię oglądać wideo na spokojnie i bez pośpiechu, chcę móc zawsze wrócić do filmów bez ograniczenia czasowego.
 • 39

  Nie wiem co zrobić jeżeli kampania się nie zwraca. Nie umieć ocenić kiedy kampania się zwraca i co w niej poprawiać jeżeli wyniki nie są zadowalające.
 • 40

  Nie wiem co zrobić jeżeli kampania dobrze idzie i chcę mieć jeszcze lepsze efekty.

Zobacz, które z tych tematów dotyczą Ciebie? Na wszystkie z nich przedstawiam rozwiązania w Certyfikowanym Programie Facebook Elite.

Spis treści programu szkoleniowego:

1Moduł 0: Informacje logistyczne i terminy szkoleń

Lekcja 1: Sprawdź terminy i miejsca najnowszych szkoleń

Lekcja 2: Informacje o kursie FB Elite

2Moduł 1: Fundamentals - Podstawy Facebook

Lekcja 1: Dlaczego Facebook

Lekcja 2: Algorytm Promocji Facebook

Lekcja 3: Branże, które sprzedają

Lekcja 4: Nisze, które zarabiają miliony

Lekcja 5: Jak stworzyć idealny avatar

Lekcja 6: Idealna komunikacja

Lekcja 7: Ruch Organiczny

Lekcja 8: Ruch płatny (rodzaje reklam)

Lekcja 9: Co pisać?

Lekcja 10: Dostanie się do reklamy

Lekcja 11:Ustawienie Konta Faktur i powiadomień

Lekcja 12: Regulamin

3Moduł 2: Dochodowy Fanpage Krok po kroku

Lekcja 1: Profil Prywatny Ogólnie

Lekcja 2: Profil Prywatny - Demonstracja

Lekcja 3: Profil Grupa

Lekcja 4: Po co Ci fanpage

Lekcja 5: Rodzaje zasięgów i jak z nich korzystać

Lekcja 6: Kryteria dla większego zasięgu

Lekcja 7: Pozostałe zasady prowadzenia Fanpage

Lekcja 8: Jak zwiększyć ilość Fanów

Lekcja 9: Algorytm Promocji na FanPage

Lekcja 10: Nazwa FanPage

Lekcja 11: Wymiary grafik Facebook

Lekcja 12: Zwiększenie zaangażowania fanów - algorytm

Lekcja 13: Zdjęcie profilowe

Lekcja 14: Informacje profilowe

Lekcja 15: FanPage, Wiadomości, Powiadomienia

Lekcja 16: Ustawienia Fanpage

Lekcja 17: Pozostałe ustawienia

Lekcja 18: Publikacja postu

Lekcja 19: Dobre i złe przykłady Fanpage na Facebooku Cz. 1

Lekcja 20: Dobre i złe przykłady Fanpage na Facebooku Cz. 2

Lekcja 21: Fanpage Na Facebooku

4Moduł 3: Zarabianie na Fanpage

Lekcja 1: Promocja Fanpage na stronie www [Plugin]

Lekcja 2: Menager Reklam Facebook

Lekcja 3: Promocja postu menadżer reklam

Lekcja 4: Rozpoznawalność marki

Lekcja 5: Reklama na polubienia i jak zdobywać fanów cz. 1

Lekcja 6: Reklama na polubienia i jak zdobywać fanów cz. 2

5Moduł 4: Jak tworzyć reklamy, które sprzedają

Lekcja 1: Menadżer reklam - Omówienie

Lekcja 2: Statystyki grup odbiorców cz 1

Lekcja 3: Statystyki grup odbiorców cz 3

Lekcja 4: Statystyki grup odbiorców cz 3

Lekcja 5: Statystyki grup odbiorców cz 4

Lekcja 6: Statystyki grup odbiorców cz 5

Lekcja 7: Menadżer reklam - Cele reklamowe

Lekcja 8: Budżetowanie

Lekcja 9: Umiejscowienie

Lekcja 10: Esencja Tworzenia Reklam

Lekcja 11: 11 rzeczy skutecznego obrazu część 1

Lekcja 12: 11 rzeczy skutecznego obrazu część 2

Lekcja 13: Tworzymy skuteczny nagłówek 1

Lekcja 14: Tworzymy skuteczny nagłówek 2

Lekcja 15: Tworzymy skuteczny nagłówek 3

Lekcja 16: Wstawianie reklamy w menedżerze: Post z fanpage

Lekcja 17: Wstawianie reklamy w menedżerze: Obraz

Lekcja 18: Wstawianie reklamy w menedżerze: Wideo

Lekcja 19: Jak wygląda kampania na koncie reklamowym

Lekcja 20: Wyłącz reklamę - zasada

Lekcja 21: Jak szybko powielić reklamę

Lekcja 22: Optymalizacja reklamy

Lekcja 23: Grupy odbiorców i Pixel

Lekcja 24: Konwersje Niestandardowe

Lekcja 25: Tworzenie grup niestandardowych odbiorców

Lekcja 26: Reklama na messenger - krok po kroku

Lekcja 27: Tworzenie katalogu produktowego na Facebooku. Integracja ze sklepem

Lekcja 28: Faza “Uczenia się”. Co to jest i czy warto z niej korzystać?

6Moduł 5: Strategia Reklamowa

Lekcja 1: Czemu należy rozumieć Facebooka

Lekcja 2: Po co Ci reklama?

Lekcja 3: Strategia krótka piłka

Lekcja 4: Rozwijanie się

Lekcja 5: Wrzucanie w jeden wór

Lekcja 6: Mentalność FB

Lekcja 7: Rodzaje ruchu na FB

Lekcja 8: Kiedy kampania się zwraca?

Lekcja 9: Pixel Facebooka

Lekcja 10: Remarketing i pixel w praktyce

7Moduł 6: Jak znaleźć klientów do swojego biznesu (w pakiecie Plus oraz Premium)

Lekcja 1: Jak znaleźć klientów z pieniędzmi?

Lekcja 2: Mentalność przy tworzeniu grup docelowych 1

Lekcja 3: Mentalność przy tworzeniu grup docelowych 2

Lekcja 4: Mentalność przy tworzeniu grup docelowych 3

Lekcja 5: Mentalność przy tworzeniu grup docelowych 4

Lekcja 6: Mentalność przy sprawdzaniu grup docelowych i sprzedaży sezonowej

Lekcja 7: Studium przypadku – Zainteresowania i umiejscowienie

Lekcja 8: Studium przypadku – Związek

Lekcja 9: Studium przypadku – Zainteresowania

Lekcja 10: Studium przypadku – Biznes Lokalny

Lekcja 11: Geolokalizacja – sposoby na targetowanie

Lekcja 12: Studium przypadku – Pytania

Lekcja 13: Studium przypadku – Pytania 2

Lekcja 14: Studium przypadku: MLM

Lekcja 15: Studium przypadku: Sprzedaż produktów budowlanych

Lekcja 16: Studium przypadku: torebki luksusowe

Lekcja 17: Studium przypadku: salon optyczny. Jakie treści tworzyć do prezentacji produktów?

Lekcja 18: Studium przypadku: Rzęsy/tipsy. Biznes lokalny

Lekcja 19: Studium przypadku: podkradanie u konkurencji

Lekcja 20: Studium przypadku: Łóżka dla dzieci

Lekcja 21: Studium Przypadku: Sztuki Walki – Aikido

Lekcja 22: Studium przypadku: ekskluzywne nieruchomości

Lekcja 23: Studium przypadku: Sklep ekologiczny. Biznes lokalny

Lekcja 24: Studium przypadku: Polityka. Pozyskiwanie głosów i wygranie wyborów

Lekcja 25: Studium przypadku: Auto Detailing. Biznes lokalny.

Lekcja 26: Studium Przypadku: Animator / Chuck Norris / Imprezy / Sobowtór

Lekcja 27: Studium Przypadku: Fotografia – zatrudnij mnie / sesja ślubna lub dziecięca

Lekcja 28: Studium Przypadku: Sprzedaż Kominków. Dotarcie do osób budujących dom. Biznes lokalny.

Lekcja 29: Studium przypadku: Wynajem domków letniskowych.

Lekcja 30: Studium Przypadku: Pielęgniarstwo. Dotarcie do osób potrzebujących pomocy.

Lekcja 31: Studium przypadku: Odzież Damska Premium. Jakie formaty reklam wybrać? Ważność wysokiej jakości zdjęć i strony www.

Lekcja 32: Studium przypadku: Materace Premium.

Lekcja 33: Studium przypadku: Usługi Finansowe. Kredyty gotówkowe i hipoteczne.

Lekcja 34: Studium przypadku: Restauracja Kebab. Biznes lokalny.

Lekcja 35: Studium przypadku: Produkty Rolne – Sprzedaż pasz.

Lekcja 36: Studium przypadku: Sprzęt RTV – AGD. Sposób reklamowania sią dla sklepu z dużą liczbą produktów.

Lekcja 37: Studium przypadku: Gabinet Psychoterapii. Wykluczanie konkurencji, testowanie zainteresowań

Lekcja 38: Studium przypadku: konstrukcje metalowe. Pozyskanie leadów B2B

Lekcja 39: Studium przypadku: produkty konopne. Jak nie dostać bana na koncie reklamowym?

Lekcja 40: Studium przypadku: Dotarcie do osób decyzyjnych (geodeci, urzędnicy, prawnicy, księgowi)

Lekcja 41: Studium przypadku: Wytwórnia płytowa. Jak promować nowych artystów, albumy, single i teledyski?

Lekcja 42: Studium przypadku: Fundacja non-profit

Lekcja 43: Studium przypadku: Freelancer. Jak znaleźć klientów na usługi

Jakie opinie otrzymują moje kursy?

 • Uczestniczyłam u Dawida na dwóch szkoleniach. "Jak zaistnieć i zarabiać na Facebooku" oraz "Facebook Elite". Na obu szkoleniach BARDZO WARTOŚCIOWA WIEDZA. Dawid oraz jego zespół to niesamowicie pozytywni ludzie. Bardzo pomocni, którzy odpowiadali na każde pytania. Największą dla mnie wartością są udostępnione wszystkie materiały po szkoleniu. Dodatkowe nagrania, które jeszcze raz krok po kroku są omawiane. Będąc na 3 dniach szkolenia otrzymałam bardzo dużą dawkę wiedzy, którą trudno od razu zapamiętać jeśli to wszystko jest dla mnie nowe. Dzięki otrzymanym materiałom, mogę wszystko jeszcze raz przerobić w domu na spokojnie. Mam również wsparcie po szkoleniu, także w razie potrzeby chłopaki służą pomocą. Pełen profesjonalizm. Bardzo DZIĘKUJĘ Dawidowi i Jego zespołowi. GORĄCO POLECAM

 • Szkolenie facebook elite.pełne konkretnych informacji i wskazówek ,każdy uczestnik traktowany indywidualnie, wspaniała atmosfera. Juz nie mogę doczekać się kolejnego szkolenia😁🥇🥇🥇🥇 Polecam !!!🥇🥇🥇

 • Szkolenie FB Elite nauczyło mnie korzystać z Managera FB. Dodatkowo ważną dla mnie opcją jest możliwość uzyskania wsparcia technicznego już po zakończonym kursie. Mój konsultant Adrian zawsze rozwiązuje moje problemy związane z FB. Polecam

Zobacz nagranie wideo, które pokazuje jak wygląda platforma od środka:

 

Dawid Bagiński - Tworca programu

 1. Prowadzę agencję social media - SocialElite.pl, w której prowadzimy różne projekty sklepów internetowych i budujemy też takie sklepy. Pomagamy od pomysłu rozwijać takie firmy. Mamy w portfolio projekty, które osiągnęły wielomilionowe sukcesy.
 2. Wiedza jest oparta doświadczenia w sprzedaży na ponad 200 mln zł. Dlatego wiem, że te praktyki, których uczę - działają.
 3. Mam poukładaną firmę, sam decyduje o tym jak pracuję i kiedy nie pracuję. Firma jest ode mnie niezależna.
 4. Przeszedłem tę drogę już wiele razy i teraz pomagam ją przejść innym.
 5. Nie tylko uczę jak założyć własny sklep internetowy. Mam własne sklepy Internetowe.
  Wiem z doświadczenia jak produkować produkty, jak kupować je u innych, jak je promować i sprzedawać. Dzielę się z Tobą tym, co sam robię i wiem, że działa. Mam wyniki finansowe.
 6. Owszem są inne szkolenia w Polsce, ale nie znam osoby, która ma równie bogate doświadczenie jak Ja i która nagrała taki program.

Czy potrzebujesz tego programu, aby założyć własny sklep internetowy?

Żeby opracować wszystkie rozwiązania, które przekazuję w programie Facebook Elite potrzebowałem 14 lat i kilkudziesięciu milionów złotych wydanych na reklamy.

Jeżeli masz na to czas i środki, to istnieje szansa, że samodzielnie wymyślisz takie rozwiązania jak moje.

A jeżeli nie masz na to czasu, to lepiej po prostu zapłacić kilka stów i naucz się tego ode mnie.

Podsumujmy co otrzymujesz:

1

Pełny Program Facebook Elite

Ponad 120 opartych o bogate doświadczenie i praktykę lekcji wideo. Są to dokładnie te same metody, z których korzystam na co dzień, by tworzyć, analizować i rozwijać kampanie reklamowe.

Wartość: 2 500 zł

2

Nieograniczony czasowo dostęp

Działamy do efektu i w Twoim tempie. Bez ograniczenia czasowego. Nie bawimy się w dostępy na 3, 6, 12 miesięcy, gdzie zmuszają Cię do ponownego zakupu. Możesz oglądać materiały, tyle razy ile chcesz. Tym bardziej, że ciągle nagrywamy nowe aktualizacje. Warto oglądać te nowości, bo zakładam, że projekty biznesowe będziesz rozwijać długofalowo prawda?

Wartość: 1000 zł / rocznie

3

Bezpłatne aktualizacje materiału

Reklama w Social Media stale się zmienia i widzę, jak dynamicznie idzie do przodu. Dlatego w programie przygotowuję bezpłatne aktualizacje materiału.

Wartość: 700 - 1000 zł / rocznie

4

Gotowe sposoby na grupy tagretowe

W pakiecie Plus oraz Premium otrzymujesz dodatkowy moduł Targetowanie, w którym znajduje się ponad 900 sprawdzonych sposobów targetowania dla kilkudziesięciu branż.

Wartość: 2000 zł

5

Odpowiedzi na pytania na platformie vod

Wolisz obejrzeć filmiki i mieć pytania, ale nie otrzymać wsparcia? Czy być w szkoleniu, w którym upewniam się, że rozumiesz. A gdy masz pytania, to uzyskasz na nie odpowiedź? Na naszej platformie w pakiecie Plus i Premium możesz zadawać pytania, pod każdym nagraniem wideo. Bez ograniczeń.

Wartość: 1000 zł / rocznie

6

Treningi na żywo oraz online z Dawidem Bagińskim i jego zespołem w pakiecie Premium

Otrzymujesz bilet na 2-dniowe szkolenie na żywo lub na 4 treningi online, w jednym z organizowanych przez nas terminów. Masz również możliwość wielokrotnych powtórek treningów, po kosztach logistycznych.

Wartość: 3000 zł

7

Faktura

Szkolenie możesz wrzucić w koszta. Pamiętaj kwota podana na stronie, jest ceną netto. Same podatki stanowią nawet 42% (23% vat, 19 dochodówka). Czy nie lepiej zainwestować ją w ten program?

8

Certyfikat Ukończenia Kursu

Każda osoba, która ukończy program, otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

9

Dostęp do naszej grupy SM

Każda osoba, która dołącza do naszych programów szkoleniowych, otrzymuje również dostęp do naszej zamkniętej społeczności, gdzie wartość kontaktów jest nieoceniona

Jakie opinie otrzymują moje kursy?
 • Szkolenie Facebook Elite otwiera oczy na nowe horyzonty, dodatkowo chłopaki służą radą nawet po zakończeniu szkolenia. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dobrze wydana kasa.

 • Szczerze polecam Dawida i jego Ekipę. Szedłem na szkolenie - jak mawiał klasyk w reklamie - "z pewną nieśmiałością". Ale z każdym kolejnym dniem (były trzy) miałem poczucie, że wszystko brzmi coraz lepiej. Przy czym nie w tym rzecz, że początkowo było gorzej, ale "lepiej" wynikało z tego, że z początkowego "czubka góry lodowej problemu reklamy na Fejsbuku" nie było widać dobrze. A z czasem wyłonił się zza mgły nie tylko czubek, ale i dało się nura pod wodę i - nosz urwał nać ale wielka! - zobaczyło się całą ową postać podwodną! Czyli poszerzał się kontekst. Dzięki czemu można było to lepiej ocenić. Sam miałem poczucie, że końcowe podsumowanie (jakieś 1,5 h) w wykonaniu Dawida było wisienką na torcie. Tort pięknie wypiekła ekipa, a wisienkę przyszedł położyć "szefu". Nie umiem oczywiście JUŻ-TERAZ tego, co było na szkoleniu. Ale zobaczyłem kierunek. I wiem, że jestem w stanie sam to ogarnąć na tyle, aby reklamować swoje własne projekty. A dzięki systemowi powtórek w wersji e-szkoleń doskonalenie jest możliwe. Oceniam szkolenie Social Elite i cały zespół jaki je tworzy na 5 gwiazdek. Dzięki!

 • Uczestniczyłam u Dawida na dwóch szkoleniach. "Jak zaistnieć i zarabiać na Facebooku" oraz "Facebook Elite". Na obu szkoleniach BARDZO WARTOŚCIOWA WIEDZA. Dawid oraz jego zespół to niesamowicie pozytywni ludzie. Bardzo pomocni, którzy odpowiadali na każde pytania. Największą dla mnie wartością są udostępnione wszystkie materiały po szkoleniu. Dodatkowe nagrania, które jeszcze raz krok po kroku są omawiane. Będąc na 3 dniach szkolenia otrzymałam bardzo dużą dawkę wiedzy, którą trudno od razu zapamiętać jeśli to wszystko jest dla mnie nowe. Dzięki otrzymanym materiałom, mogę wszystko jeszcze raz przerobić w domu na spokojnie. Mam również wsparcie po szkoleniu, także w razie potrzeby chłopaki służą pomocą. Pełen profesjonalizm. Bardzo DZIĘKUJĘ Dawidowi i Jego zespołowi. GORĄCO POLECAM

 • Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Facebook Elite oraz Facebook Fanpage w Katowicach. Już od dawna chciałem zrobić Fanpage swojej firmie Rafcom serwis Katowice. Jednak zawsze coś stawało mi na drodze, a to brak wiedzy jak to zrobić, a to brak wiary czy to ma sens. Znajomy polecił mi to szkolenie, dlatego postanowiłem dać sobie i Dawidowi szansę;) Nie zawiodłem się! Szkolenie świetnie przygotowane merytorycznie. Ilość wiedzy, której nie da się przetworzyć i wdrożyć jednej osobie nawet w pół roku. Poza tym wsparcie online na chat i telefoniczne pozwala wyjaśnić bardziej zawiłe kwestie Niezależnie od szkolenia stacjonarnego przerobiłem / obejrzałem wcześniej wersję wideo tego kursu na Youtube. Przez co na szkoleniu byłem bardziej obyty z materiałem wcześniej mi obcym. Gorąco polecam wszystkim ten kurs. Do zobaczenia w Katowicach.

 • Profesjonalne szkolenia, obserwuję i jestem Klientem Dawida od ponad 2 lat. Polecam dla głodnych wiedzy i dla osób, które chcą osiągać wysokie wyniki sprzedażowe i nie tylko!

 • Świetne szkolenie, trafione w punkt moich potrzeb. Jeśli myślisz o reklamie na fb to jedyne słuszne miejsce do nauki.

 • Odbyłam dwudniowe szkolenie u Dawida i Pawła. Myślałam, że wiem dużo a okazało się bardzo dużo nie wiedziałam :-) super wiedza poparta liczbami i argumentami. Ja na pewno wrócę do Dawida na kolejne szkolenia. Polecam.

 • Brałem udział w szkoleniu fb elite. Świetni szkoleniowcy na odpowiednim miejscu. Jedno z najlepszych, w których brałem udział. Do następnego! Pozdrawiam

 • Skorzystałem ze szkolenie social elite w wersji online - 4 spotkanie po 3h omawiania najważniejszych zasad przy prowadzeniu kampanii reklamowych. Uważam, że to świetna formuła, żeby się efektywnie uczyć. W przerwach między spotkaniami otrzymywaliśmy zadania domowe oraz rzeczową i konkretną informację zwrotną na temat naszej pracy po jej wykonaniu. Informacji na temat prowadzenia kampanii w internecie jest tak dużo, że nie ma sensu wymyślać koła na nowo, ani przepalać pieniędzy. Warto uczyć się od Topowych ludzi w Polsce. Dzięki.

 • Szkolenie Dawida i Pawła dało mi wiele odpowiedzi na moje pytania. Do tej pory borykałem się z niewiedzą oraz działaniem po omacku. Teraz zacznę działać z większą pewnością że idę w dobrą stronę. To Szkolenie to po prostu samo mięso :)

 • Dużo się nauczyłem i zarobiłem. Po obejrzeniu nagrania z LeadADS zrobiłem reklamę która w konsekwencji wygenerowała 2 mln przychodu !

 • Świetny kurs i bardzo efektywne przekazanie wiedzy przez profesjonalistów w swej dziedzinie, jeszcze raz dzięki ;)

parallax background

Wybierz jeden z 3 oferowanych wariantów programu:

Bonusy: Do każdego pakietu

BONUS 1: Reklama na Instagramie

W trakcie szkolenia pokażę Ci, jak robić kampanię na Instagram. Dzięki temu uczysz się robić reklamy na dodatkowej platformie w ramach jednego szkolenia.

Wartość: 997 zł netto
Dzisiaj: 0 zł

BONUS 2: Reklama na odzyskiwanie koszyków

Nieopłacone zamówienia w sklepie, czyli tak zwane opuszczone koszyki to zmora praktycznie każdego właściciela sklepu Internetowego. W trakcie szkolenia nauczę Cię jak zrobić kampanię reklamową, która pokazuje się tylko takim osobom. Jej celem jest zachęcenie osób do dokończenia zakupu. Bo przecież odzyskany koszyk, to dodatkowy zysk.

Wartość: 997 zł netto
Dzisiaj: 0 zł

BONUS 3: Reklama na pozyskiwanie kontaktów (Leadów)

Pozyskiwanie kontaktów jest podstawą rozwoju biznesów usługowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak ustawiamy kampanie właśnie w tym celu, ten program jest dla Ciebie.

Wartość: 997 zł netto
Dzisiaj: 0 zł

parallax background
 

Chcesz mieć pewność, że ten program pasuje do Twojej indywidualnej sytuacji?

Zadzwoń do nas pod numer: 736 967 577 lub napisz na szkolenia.dbelite@gmail.com, a my skontaktujemy się z Tobą, aby rozeznać Twoją sytuację i na jej podstawie podpowiedzieć co w programie będzie bardzo pomocne. Rozmowa jest oczywiście bezpłatna.

Certyfikat ukończenia programu

Program Facebook Elite jest certyfikowany. Po jego ukończeniu możesz otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Są inne kursy z Facebooka, ale ten jest wyjątkowy

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego jak duży potencjał drzemie w reklamach na Facebooku i Instagramie. Dlatego poszukujesz wiedzy z tego zakresu.

Wiesz też, że są różne kursy na temat reklamy. Więc co odróżnia mój program?

1. Wyniki

Jak ocenić, czy metoda jest skuteczna? To proste, zobacz jakie wyniki finansowe ona generuje. Ja od wielu lat pokazuję wyniki swoich działań. I są osoby, które pokazują wyniki na 10 tysięcy, czy 200 tysięcy. A czy znasz kogoś, to pokazuje wyniki na ponad 150 000 000 zł?

Ta subtelna różnica w doświadczeniu jest tym, co sprawia, że ta wiedza jest wyjątkowa.

2. Posiadam wieloletnie doświadczenie

Jest wielu udawanych guru internetu, którzy pojawili się znikąd i uczą. Nie wiem, czy wiesz, ale wiele takich osób kopiuje wiedzę od innych i sprzedaje ją jako swoją. Często sami z reklamą nie mają zbyt wiele wspólnego.

Ja robię reklamy ponad 14 lat. Mam ponad 50-osobową firmę, w której robimy reklamy dla ponad 200 firm na całym świecie. Wydajemy dziesiątki milionów złotych rocznie. Znamy wiele branż i rynków, bo codziennie na nich działamy.

I to, czego uczę, jest poparte ogromną praktyką.

3. Przeszkoliłem tysiące osób

Są w Polsce dobrzy specjaliści od reklamy na Facebooku. Jednak często osoby, które są specjalistami i kilka lat robiły tylko kampanie, nie są dobrymi nauczycielami.

Aby dobrze przekazać wiedzę, trzeba mieć też umiejętności uczenia innych.

Jeżeli uczysz się jakiejś wiedzy, to często nie jest ona dla Ciebie zrozumiała. Czemu? Bo specjalista nie umie jej dobrze przekazać. On rozumie, a Ty nie.

Wiedza, jaką przekazuję w swoim programie, jest zrozumiała dla początkujących i niekomputerowych.

Moja mama była nauczycielką. Sam uczę od 24 lat. Tak zaczynałem w bardzo młodym wieku.

A dzięki temu, że przeszkoliłem tysiące osób. Z samej reklamy na Facebooku na salach szkoleniowych uczyłem ponad 2000 osób. Dzięki temu wiem jak wyjaśnić tę wiedzę, aby była zrozumiała.

Jak dokładnie działa Akademia Facebook Elite online

Akademia online zawiera z ponad 25 godzinami nagrań wideo.

To jest główny element naszego programu szkoleniowego. Gdzie otrzymujesz 100% wiedzy, która jest potrzebna do tego, aby przejść drogę od osoby początkującej, do osoby średniozaawansowanej w reklamach na Facebooku i Instagramie.

Bardzo fajne jest to, że ten program jest dopasowany do osób na różnym poziomie. Z tego programu edukacyjnego skorzysta osoba, która jest niekomputerowa i początkująca, a też i średniozaawansowana, która już prowadzi kampanie i zarabia na tym.

I jeżeli Ty np. jesteś osobą początkującą, to gdy obejrzysz materiały wideo, to łatwiej zrozumiesz elementy zaawansowane, z którymi bez tej bazy wiedzy, osoba po prostu sobie nie poradzi.

Zazwyczaj jest tak, że gdy ktoś dołącza do programu Facebook Elite, to już nie kupuje innych kursów z Facebooka. Bo u mnie otrzymuje 100% wiedzy.

Kurs powstał na podstawie 2 lata zbierania pytania od uczestników. Gdy ktoś robił reklamy i w praktyce czegoś nie wiedział, to Ja nagrywałem materiały wideo. Czasami w formie odpowiedzi, a czasami w formie instrukcji krok po kroku.


Dlatego wiedza z programu jest odpowiedzią na PRAKTYCZNE problemy, które pojawiły się naprawdę w biznesach uczestników. To daje pewność, że wiedza jest praktyczna.

Po 2 latach ulepszania programu wiem, że teraz jest on kompletny.

Dzięki temu nie musisz szukać odpowiedzi w 10 kursach, bo wszystko masz pod ręką na jednej platformie.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym nauczysz się czegoś porządnie od początku do końca, to Facebook Elite jest właśnie dla Ciebie.

Dostęp do platformy online jest nieograniczony w czasie.

Stale wraz z moim zespołem uaktualniam lekcje. Czyli jeżeli coś się na Facebooku zmienia, to nagrywamy nowe lekcje i usuwamy stare. Żeby osoba, która się u nas uczy, miała aktualną wiedzę.

Jak ktoś dołączył 2 lata temu do kursu, to wyobraź sobie, że taka osoba dalej ma aktualny materiał. Osoba taka nie musi kupować nowych kursów co 6-12 miesięcy, bo Facebook się stale zmienia i trzeba ciągle aktualizować wiedzę. A to przecież jest koszt.

U mnie osoby dostają aktualizacje za darmo!

Trzecia bardzo ważną rzeczą, jaką oferuję w pakiecie Plus i Premium to gotowe sposoby targetowania reklam. Czyli wyboru wartościowych grup odbiorców, które będą widziały reklamę.

Czy Ty potrafisz wybrać takie grupy na Facebooku, które są wartościowe? Czy masz pewność, która grupa jest dobra, a która słaba? No nie.

Facebook oferuje kilkanaście tysięcy sposobów na wyszukanie odbiorców. Większość z nich jest nieskuteczna. W takim razie jak osoba początkująca ma samodzielnie trafić w skuteczną grupę odbiorców?

Dlatego Ja wychodzę z założenia, że to moim zadaniem jest dostarczyć Ci sprawdzone sposoby na targetowanie kampanii. Aby można było je po prostu skopiować. Ponieważ jestem właścicielem agencji social media mam już przetestowane gotowce w różnych branżach. Wiem, co to działa w praktyce, bo to sprawdziłem. I takimi gotowcami dzielę się z Tobą. Możesz od razu skopiować moje działania i pomysły.

A co jeżeli nie ma jakiejś branży?

Wtedy możesz wysłać do mnie e-maila i takie wideo nagrywamy bezpłatnie.


I czwarta bardzo ważna korzyść, to w platformie są instrukcje wideo. Takie krok po kroku, klik po kliku. Zobacz, jak ktoś jest na szkoleniu na żywo, to nie zapamięta wszystkiego w 100% prawda?

Dlatego na platformie są lekcje w formie instrukcji wideo w formie pokazu na ekranie. Gdzie pokazuję, co robię i od razu tłumaczę, dlaczego to robię.

Dzięki temu możesz sobie obejrzeć kawałek wideo, zatrzymać i ustawić u siebie.

Potem znowu obejrzeć kawałek i znowu zatrzymać i ustawić u siebie. Wtedy masz pewność, że ustawiasz kampanię tak jak my. Nic nie umyka. A często pominięcie nawet 1-2 drobnych rzeczy może zepsuć wyniki całej kampanii.

Takie instrukcje znacząco podnoszą jakość nauki. I co ważne, uczysz się swoim tempem.

Jak widzisz, moim celem jest nauczyć osobę konkretnych umiejętności. A czemu?

 

Wielka różnica

Alternatywnie można korzystać z kursów za 300 - 500 zł, obejrzeć kilka godzin wideo o tym jak uruchamia się reklamy. Tylko już pewnie wiesz, że nie chodzi o uruchomienie promocji i wydanie pieniędzy :)

Moim celem jest nauczyć Cię kompletnego podejścia na odpowiednim poziomie, bo wiesz co? Taki poziom jest niezbędny do tego, aby robić skuteczne kampanie.

Nie wystarczy puścić reklamy, to za mało

Uczymy praktycznych umiejętności

Oto umiejętności, jakich uczę w programie.
 

Umiejętność 1

Korzystanie z zaawansowanego narzędzia do reklam Menadżer Reklam.

Umiejętność 2

Wybranie odpowiedniego celu reklamowego.

Umiejętność 3

Wyszukanie odpowiedniej grupy odbiorców.

Umiejętność 4

Zarządzanie wyświetlaniem reklam z podziałem na platformy i umiejscowienia.

Umiejętność 5

Tworzenie tekstów reklamowych i grafik.

Umiejętność 6

Ocenić czy reklama działa, stosując metodę mikrotestów.

Umiejętność 7

Utworzenie strategii reklamowej

Umiejętność 8

Remarketing - czyli powrót do klienta i praca nad nim.
parallax background

Wybierz jeden z 3 oferowanych wariantów programu:

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1Do kiedy mam dostęp do kursu?

Tyle ile potrzebujesz. Nie ma ograniczenia czasowego.

2Ile czasu mam na przyjście na spotkanie na żywo w pakiecie Premium?

Możesz przyjść kiedy chcesz.

Dodatkowo masz możliwość przyjechania na powtórki, po cenach logistycznych tyle razy ile chcesz. Wystarczy, że napiszesz do nas e-maila.

Koszt powtórki to kwota logistyczna 150 zł brutto za dzień, na pokrycie kosztu sali, cateringu i czasu organizacji tego miejsca.

3Nie mogę od razu skorzystać z treningu na żywo, co radzisz?

Radzę kupić dostęp i rozpocząć naukę z materiałami online. Dostęp do kursu online możesz otrzymać zaraz po zakupie, nawet jeżeli na trening na żywo chcesz przyjechać za miesiąc.

4Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak oczywiście. Jeżeli podasz mi swoje dane do faktury, to prześlę pro-forma do opłacenia.

5Czy mogę otrzymać fakturę bez vat jako firma zagraniczna?

Tak oczywiście. Jeżeli podasz mi swoje dane do faktury, to prześlę pro-forma do opłacenia.

6Skoro generujesz takie wyniki, to dlaczego tego uczysz?

Z punktu widzenia mojej firmy działa to tak. Jeżeli kogoś dobrze wyszkolę i firma takiej osoby urośnie, to potem taka osoba kupuje u mnie inne szkolenia i usługi.

Od pewnego etapu szef / szefowa nie ma czasu samodzielnie wszystkiego robić i wtedy potrzebuje kompetentnego zespołu. A jak już wspomniałem mam firmę, która świadczy usługi marketingowe. Prowadzimy kampanie reklamowe. Profile na Fanpage i Instagramie. Robimy reklamy na YouTube i w Google oraz wiele innych zadań.

Wielu moich absolwentów, którym firma rośnie, w pewnym momencie kontaktuje się ze mną, w celu rozszerzenia współpracy. I z wieloma pracujemy latami.

Jak Ty rozwiniesz firmę, to też będziesz chciał / chciała zająć się jej strategicznym rozwojem i nie będziesz mieć czasu na robienie reklam.

Dlatego jeżeli teraz dobrze Cię nauczę i Twoja firma urośnie, to pewnie rozważysz zlecenie do mnie usług i pomoc w dalszym rozwoju.

Jak widzisz mam interes w tym, aby Cię dobrze nauczyć.

Wciąż się zastanawiasz?

Ok. W takim razie dalej rób reklamy na “czuja” i przepalaj pieniądze.

Minimum 3 osoby na miesiąc, które tak robiły, dzwonią do mnie, z pewnym problemem. Często mówią: Ohh gdybym Ja to wiedział wcześniej!

Co to dokładnie za problem?

Zobacz, jak robisz reklamy na czuja, to czy zdajesz sobie sprawę z tego, że znajomość regulaminu reklamowego Facebooka jest niezwykle ważna.

Oczywiście na starcie osoby to bagatelizują i robią reklamy intuicyjnie, ale teraz powiem coś bardzo ważnego.

Często są sytuacje, w których ktoś już zarabia np. kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie i generuje dużą sprzedaż. Nagle jest w nieprzyjemnej sytuacji, bo ma z dnia na dzień zablokowane konto, bo pewne reklamy nie były zgodne z zasadami.

Nagle z dnia na dzień z dobrze działającego biznesu robi się duży problem. Zysk spada nawet do zera, a rachunki trzeba płacić. Towar leży w magazynie.

Czy jesteś świadomy / świadoma, że są takie sytuacje?

Dlatego jeżeli podchodzisz do reklam na poważnie. Chcesz budować źródło pozyskiwania klientów. Chcesz działać długofalowo. Żeby biznes mógł rosnąć, to trzeba działać zgodnie z regulaminem. Tutaj nie ma miejsca na brak edukacji i działanie na czuja.

Przeczytanie regulaminów, to nie lada wyzwanie. Średnio 3 miesiące nauki. Jest wiele rzeczy do zapamiętania. Pewnie nie masz tyle czasu co?

Dlatego w programie wyjaśniam też najważniejsze zasady robienia reklam. Co wolno, a czego nie wolno.

Daję też ściągawkę do stosowania, która pozwala sprawdzać reklamy pod kątem zgodności ze standardami.

Zobacz, tylko taki jeden niuans, ale jak ważny. Prawda?

Dlatego samo dołączenie do programu, w celu zdobycia takiego jednego dokumentu może być warte dużo więcej niż koszt programu.

parallax background

Wybierz jeden z 3 oferowanych wariantów programu:

 

Chcesz mieć pewność, że ten program pasuje do Twojej indywidualnej sytuacji?

Zadzwoń do nas pod numer: 736 967 577 lub napisz na szkolenia.dbelite@gmail.com, a my skontaktujemy się z Tobą, aby rozeznać Twoją sytuację i na jej podstawie podpowiedzieć co w programie będzie bardzo pomocne. Rozmowa jest oczywiście bezpłatna.